Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    válasz antikomcsi #4 üzenetére

    Buy to play, legalábbis konzolon. Azt hogy ki mennyire hajlik a költekezésre meg egyénenként változik. Én mióta kijött ps4-re a játék egy AAA játék árát raktam bele és ezeknek nagyrésze csak outfit (ruhák) voltak, ha ezt levonom akkor a "pay to win" dolgokat fele ennyiből meg lehet venni. Szerintem a flute, amivel a lovat messzebbről tudod hívni, a gathering pet és nagyon max a sátor ami hasznos lehet a shop-ból. Esetleg upgrade-nél a memory fragment-nek a javító értékét növelő consumable, ennek most az istenért sem akar a neve eszembe jutni.
    Így nézve egyáltalán nem drága a játék ha komolyan gondolja az ember, hiszen az összes jövőbeli update ingyenes és a készítők inkább a ruhákkal próbálnak meg pénzt szerezni. Látszólag működik, mert már jó ideje a piacon van a játék és a mai napig aktívan foglalkoznak vele. Annyit kell még tudni hogy a pc-s változat a fő prioritás most, így oda hónapokkal előbb jön minden update mint konzolra.

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák