Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #54625216

    törölt tag

    válasz gege547 #29 üzenetére

    "Nekem magával az elvvel van bajom hogy kell nekik minden is. "

    Egyetértek, ugyanakkor a Facebook-nak az adatlopásra épül az üzleti modellje, tehát eleve be sem száll olyan üzletágba, amiben nem lát ilyen lehetőséget.

    "Mindegy is én továbbra sem fogok addig Quest et venni amíg ez a policy így marad"

    Én is így vagyok vele. Van CV1-em és van Go-m is, majd használom 2023-ig, amíg engedik, utána eladom, elajándékozom vagy kidobom. Oculus áruzából minden esetre szoftvert már nem veszek.

    " Egyenlőre a Facebook majdhogynem kötelező próbáltam nélküle de egyszerűen nem lehet."

    De lehet. Sohasem volt Facebook accountom és nem is lesz. Aki azért nem hajlandó tartani velem a kapcsolatot, mert nem vagyok Facebook-on, azzal én sem akarom tartani a kapcsolatot, ennyi. Állás interjúkon meg úgyis azon múlik a siker, hogy szükségük van-e a szaktudásodra, így ott is áll az előbbi megállapítás: ha a Facebook account hiánya miatt nem vesznek fel, akkor jobb is az olyan céget elkerülni.

    A professzionális, karrier kapcsolatok ápolására meg ott a Linkedin, nyilván az is bányássza az adataidat, de ott legalább nem illik sem kiteregetni a magánéletedet sem pedig másokéban vájkálni. Így a leendő munkaadó utánanézhet a korábbi munkahelyeidnek meg nagyjából láthatja, hogy milyen emberekkel állsz munka kapcsolatban, de nem fér hozzá olyan adatokhoz, amikhez baromira semmi köze.

Új hozzászólás Aktív témák