Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TM.

    kezdő

    válasz aggleány #86 üzenetére

    De miért felel ez meg neked? Egy olyan állapot, ahol nem számít az, hogy van-e a közeledben levők részéről bármilyen elkötelezettség addig, amíg nem okoznak csalódást? Ez egy alacsony léc. És részben ezt fejtegettem az előző hsz-ben is, hogy tele vagy ellentmondásokkal. Itt pl. zéró elvárás, de ott van mögötte a legkeményebb szankció. Maga az eljárás is azt sejteti, hogy törékeny vagy, pedig az eddigi megnyilvánulásaid alapján ezt nem gondolnám. Ez az egész összességében baromi képmutatónak tűnik.
    Én ezt persze úgy mondom, hogy tipikusan olyan ember vagyok, akit lenézel. Ha azt beszéljük meg, hogy x időben találkozunk, azt mondom, oké. És ha valami közbejön (régi ismerős, lefőtt-e a kávé, éhes-e a kutya), akkor mérlegelek. És lehet, hogy késni fogok. Így nem kell caveat-okkal teleszórni a mondataimat, ami szerintem egy jó dolog.
    Persze ehhez olyan emberek is kellenek, akik hozzám hasonlóan képesek leszarni minimális kilengéseket, és nem várják el, hogy verbális védőhálókat szőjek a "szavahihetőségem" megőrzése érdekében. Ezért is érdekelne nagyon, hogy neked ez hogy működik? Mikor te egy szabad gondolkodású nőnek tűnsz, mégis ilyen korlátozó elveid vannak.

    p.s.: Ahhoz, hogy ki hogyan tud téged megfektetni, semmi közöm, kizárólag a korábbi hsz-eid alapján írtam, amit írtam.

Új hozzászólás Aktív témák