Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90088192

    törölt tag

    válasz Somatom #28 üzenetére

    Engem meg esz a kíváncsiság, mit jelent az hogy férfias?

    Mert az elmúlt 2000 évben kb 20 jelentest társíthatunk hozza, ezek alapján hogyan osztogatsz fülest?

    Aki szoros mint az alpakka?

    Vagy nagyokat köp és fingik?

    Szép parókája van?

    Veri a nőket és lenezi őket?

    Soroljam meg ?

  • aggleány

    addikt

    válasz Somatom #28 üzenetére

    Enyhe túlzással azt mondhatnám, hogy Te vagy életem nagy csalódása. :Y

    Azután a hímsoviniszta duma után, amit előzőleg írtál, már arra készültem, hogy megint elő kell vennem a gúnyosabbik oldalamat, hogy megvédjem magam. Ehhez képest olyasmiket írsz, amiket minden hímneműnek tudnia kellene. :K

    Sajnos a nők is eltávolodtak az igazi nőiességtől. Én is. Férfit ugye nem nagyon találni, és a dolgokat azért muszáj elintézni, nem intéződnek el maguktól. Pl. mondjuk a kerék nem cseréli ki magát a kocsin. Elárulhatnád ezt az értékes lelőhelyet, ahol legalább messziről igazi férfit lehet látni. ;)

    Valóban van egy csomó különbség a férfi és a női agy huzalozása között, de ha ezeket megtanulja az ember, akár még szórakoztató is lehet a sok különbség. Egy teljesen más nézőpontot megismerni mindig különleges lehetőség, én szeretek új dolgokat tanulni. :K

    Azt írtad, hogy szerinted az a jó, ha a nő irányít. Nem is tudom. Én szeretnék olyan férfit találni, akire rábízhatom magam, de ez nem könnyű. Mondjuk inkább úgy, hogy ilyet még nem láttam, ami elég szomorú. Sajnos az olyan hímneműek akarnak irányítani, akik tökéletesen alkalmatlanok rá. Értem, hogy a finoman a háttérből való irányításra gondolsz, amikor Te csak annyit látsz, hogy minden tökéletes.Ennek az lenne az alapja, hogy az, aki irányít, tényleg odafigyeljen a másikra, és úgy intézze a dolgokat, hogy az mindenkinek jó legyen, ehhez viszont olyan partner kell, aki ezt értékeli, különben a kisujjamat sem vagyok hajlandó megmozdítani a dologért. :N

    UFO!!! :C :)) :DD

Új hozzászólás Aktív témák