Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz devast #26 üzenetére

    Ezt én értem, de miért merül fel kérdésként, hogy miért jó, ha neked nem esik a látókörödbe ez a termékkategória?

    Én értem, hogy létezik hétköznapi felhasználás, de azt is értsd meg, hogy létezik olyan terület, ahová meg ilyen kell, ha dolgozni is akarsz... :)

    A QLC meg itt fel se merült most.

    Szerintem egyszerűbb lett volna azt mondani, hogy jó hogy létezik ilyen termék, de nekem a hétköznapi használat során erre nincs szükségem.

    És ezzel ennyi, nem pedig megkérdőjelezni egy termékkategóriát. :)

    Nekem hiába magyarázod, hogy fogok-e érezni különbséget, vagy sem. Itt nem erről volt szó :)

    Tudnod kell elfogadni, hogy bizony van olyan terület, ahol ki lehet használni. És pont.

    Ennyi erővel akkor lehet maradni a 128GB-os OEM SSD-nél is , mert hétköznapi felhasználásnál nem érzek különbséget... :U
    De rohadtul érzek, különbséget... Mert kihasználom. 4GB-os fájlokat fűzök össze... Amihez nyers írási tempó kell.

    Viszont ez a teszt nem önigazolásról szól, engem pl. nem kell győzködni a QLC-ről, nem veszem meg, ha ugyanannyiért kapok TLC-t is. Ha magadat meggyőzted vele, használd :)

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Új hozzászólás Aktív témák