Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deja vu

    addikt

    válasz Dr. X #44 üzenetére

    Lehet a tablet s volt az? Azt tudom, hogy a tablet z, meg az xperia z hátlapja leválhat mert elenged a ragasztás.

    Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

  • h3lios

    addikt

    válasz Dr. X #44 üzenetére

    A tablet S-re gondolsz. :D Voltak róla hírek, hogy sorban beáznak, de az közel nem akkora példány számban eladott kütyü, mint egy S5. Ebből Amerikában többet adnak el, mint Tablet S -ből világszerte. Arról nem is beszélve, hogy az volt az első vízálló tablet, tulképp prototípus volt.

    A Sony -nak egyébként igaza van, sokkal inkább megbíznék mondjuk egy Z1 / 2-ben, mint egy S5-ben. Itt elég annyi, hogy az egyik plasztik karom nem pattan rendesen a helyére és ugrott a 200 ezres telefon. Ezzel szemben a Sony-nál a gyenge pont a kis ajtókban rejlik. Viszont ott már több példa volt rá, ha kilazul a gyártó cseréli, hogy nehogy emiatt legyen később probléma.

    (#47) h4h01
    Szerintem a One 2 továbbra is halálra ítéltetett ekkora peremmel (az én szememben használhatatlan méretben).
    Juteszembe, ez most nagyon off, de a héten kellett riasztóról leszerelni egy One-t. A prémium telefon annyira volt prémium, hogy a ragasztó kiszedte a T-t a HTC logo-ból.. :) Jót nevettem rajta. :C

    [ Szerkesztve ]

    B-tag: H3lios#2825

Új hozzászólás Aktív témák