Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz dabadab #52 üzenetére

    "A különbség az, hogy a monitor szinte biztosan nem fog meghalni, "
    lehet dolgoztál szervizben, én biztos, sajnos nem tudom ezt megerősíteni :)
    de mondok jobbat, mindketten biztosan meg fogunk halni, sőt, minden ember, de azért berizikózzuk az életet ((( : na én meg az oledet, aki meg nem az nézi az lcd-t, és örül h sohanemégbe' és sohanemromlikel', de az is biztos soha nem lesz olyan élménye mint egy oled előtt
    szóval mindenki vegye amit akar, nekem arra pont jó volt a b8 h tudjam nincs ami ilyen élményt ad és attól biztos nem ég be monitorként sem ahogy én használom

    Balika911
    55" nekem is nagy, fps-hez 60-80 cm-ről ( : de 1-1,2m-ről forzához már kicsi is
    48" meg pont jó, mert forzához közelebbről 60-80cm-ről hozza amit az 55" 1-1,2m-ről, sőt valszeg jobb is lesz, ppi is nagyobb mint 55" 4k-n
    - 40" már kicsi volt hozzá, míg fps-hez nagy, 32" fps-hez volt jó, de forzához kicsi ( : -
    de mint mondtam, 48" 16:9 4k 92 körüli ppi kb 106x60cm, ebből natívan ezeket lehet csinálni:
    - > 32" 16:9 2560x1440 71x40cm
    - > 40,5" uw 21:9 3440x1440 95x40cm
    a nem használt területeknél fekete sávok, mint filmek esetében is legtöbbször
    kipróbáltam sok méretet, nekem ez a 48-as oled lesz a megoldás, milyen monitor van ami tud 32" 120hz 92 ppi 1440p-t sync mellett ilyen képpel? semmilyen ( : 1-2 sík va 200e körül van ilyen paraméterekkel, de köszönőviszonyban sincs a minősége oleddel - mint nyilván tudod - asszem a látványt ami a doomban van ez kihajcsa' :d és még atomerőmű sem kell hozzá, de ez egyben 40,5" uw 1440p is, ennek az ára már lazán 400e lenne monitorban, és persze 48" 4k is
    csak ne csesszék el mint a qledeknél, hogy nem lesz sync 55" alatt

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák