Hirdetés

2019. február 23., szombat

Gyorskeresés

(#1) san01

san01
(PH! addikt)

Fúj, ennél az elavult képaránynál? ;]

HTC U11 | Origin: Captain_Adamica

(#2) cskamacska válasza san01 (#1) üzenetére

cskamacska
(PH! addikt)

Fogadjunk még noccs sem lesz. Ingyen se kéne. :DDD

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#3) Májkülnájt

Májkülnájt
(tag)

Végre van értelmes gyártó... Lassan talán mások is rájönnek, hogy hülyeség a 18(19):9 egy olyan világban ahol minden átlagos videó aránya 16:9... Ugyanígy jön majd vissza (remélem) a Jack csatlakozó is...
Mindkettő hiányát érzem a Mate 10 Promnál... Nagyíts a youtube videódba, hogy teljes képernyős legyen? Vigyél magaddal egy gyári minimadzagot, hogy bárhol hallgathass bármilyen fülest? Ugyanmár....

(#4) Kölyök1990 válasza Májkülnájt (#3) üzenetére

Kölyök1990
(senior tag)

Én mondjuk eleinte utáltam, de mostanra megszoktam a P20 Pro-nál. Pedig sok youtube videót nézek. :) A jack picit zavar engem is, de amennyire én használnám elvagyok nélküle...
Nincs bajom ezzel a kijelzőaránnyal.

(#5) satz18

satz18
(őstag)

Bakker. Nem hiszem el hogy létezik olyan gyártó, aki olyan speceket ad a telónak aminek még értelme is van. Valszeg hamar kikopnak az ehhez hasonló csökevények a piacról.

Asus GL502VS, Lenovo x60, LG G4, PS 3

(#6) t72killer válasza satz18 (#5) üzenetére

t72killer
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

Ha lehet a nadrágszíjformátumokon 3 centet spórolni és 1 centtel olcsóbban adni a nagykereknek-szolgáltatóknak, akkor biztosan:(

[ Szerkesztve ]

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

(#7) prolad

prolad
(őstag)

Helyes,legalább nekik van egy kis eszük (meg gondolom senki sem gyárt 18:9-es 120 Hz-es panelt). Remélem ezt már errefelé is elérhetővé teszik.

(#8) Plazmacucci

Plazmacucci
(PH! nagyúr)

Én a 21:9 telókat várom, vagy fimbuziknak a 2.39:1-et.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#9) JoeCockBill válasza Májkülnájt (#3) üzenetére

JoeCockBill
(senior tag)
LOGOUT blog

akkor hasonlítsuk össze az elődjével. mate 9 pro. ami ugye 16:9. milyen jó is az.
azon egy 16:9es videó így nézett ki:

ezzel szemben a mate 10 pro-n egy 16:9es videó így néz ki:

ezek méretarányos képek. szóval igen. ugyanúgy.

(tényleg) új dalunk: https://youtu.be/F9Ns3qbHqSw

(#10) NecroPedo válasza JoeCockBill (#9) üzenetére

NecroPedo
(kvázi-tag)

Ez fals. Legyen egyforma meretu a kijelzo. Mondjuk legalabb kozel egyforma meretun. Ott fel col a differencia mrg a bohoc kijelzo arany. Hasonlitsd ossze meretaranyosan a Sony Z Ultra 6.44 colos kijelzojet a Note 8 kijelzojevel ami 6.3-as. (Nekem Note 8 valtotta azt ezert mondom.)

Na ugy mar mas igaz?

Remelem a Razer nem veszi at a takony aranyt. Maradjunk csak 16:9-nel. De annak orulnek ha none a kijelzo. Hatfel-het korul hasonlo kavakkal es hangszorokkal, 5k mAh es boldog vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#11) JoeCockBill válasza NecroPedo (#10) üzenetére

JoeCockBill
(senior tag)
LOGOUT blog

miért hasonlítanám össze ezeket? semmi közük egymáshoz.
a 18:9es képernyőnél az volt a cél, hogy közel megegyező telefonméret mellett a kávák helyére kijelző kerüljön. a legtöbb gyártónál így is történt. és videó szempontjából pont tökmindegy.
persze azt megértem ha te nagyobb telefonokat szeretnél, de semmi köze ahhoz amiről itt szó volt.
ha a z ultrából kijönne egy 18:9es változat, a képernyő szélessége maradna, csak a gigantikus sony logó meg az alsó focipálya helyén kijelző lenne, gondolom nem hánynád le. és a videókat ugyanakkorában látnád

(#12) NecroPedo válasza JoeCockBill (#11) üzenetére

NecroPedo
(kvázi-tag)

Hogy aztan hasztalanul legyen ket fekete csik? Nem kosz.

Szerettem a Z Ultra kavait. Ha koppra ugyanakkora hazban jonne (vagy kicsit nagyobb kijelzovel de a kava meret maradhat, jelentektelen, maximum konnyebb rafogni One Piece maraton kozben) modern hardverrel nekem az lenne az idealis.

Ezert varom az uj Razer telefont is. Ha a logo Chroma lenne mondjuk nem bannam.

[ Szerkesztve ]

(#13) JoeCockBill válasza NecroPedo (#12) üzenetére

JoeCockBill
(senior tag)
LOGOUT blog

ne már, úgy csak videónál lenne hasztalan. így viszont mindenhol.
mindegy, feladom

(#14) -Skylake- válasza Májkülnájt (#3) üzenetére

-Skylake-
(őstag)

Igen, mert amugy egy 5,5" telefon elsodleges es mindent elsoproen legfontosabb funkcioja, hogy videot nezz rajta. Ja nem.

"Nem nézem le a funkcionális analfabétákat. Ezt kikérem magamnak." Abu85

(#15) wesder válasza NecroPedo (#12) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)

Ez kész :C

"Minden, aminek kezdete van véget is ér Neo."

(#16) Májkülnájt

Májkülnájt
(tag)

Ne egy olyan tartalmat indíts aminek a fele egy kék semmi, csak mikor a filmben emberek teljes homloka tűnik el az gáz. 6colon igen is lehet filmet nézni. Nem csak én használom erre... Lehet ezt kifigurázni meg ilyenek, én minden nap találkozok ezzel a gonddal. Mate 8-con nem volt ilyen...

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.