Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AxBattler

    félisten

    válasz Z10N #48 üzenetére

    "Ezzel mi a gond? Ugyan azt kapod nem?"
    +
    "Amugy az uj termeknel is keresik a jo deal-t, ez csak a paletta bovitese. Ez nem ruha, hogy hatrany legyen a hasznaltsaga. Egy nyamvadt pcb, amit beraksz a gepbe es sosem latod tobbet, akkor meg nem mindegy, hogy hasznalt vagy sem, ha garancias."
    Ezzel semmi gond nincs, és ahogy mondtam magam is lelkes aprós vagyok, amit tudok, ott veszek.
    De hogy a gyártók ez alapján árazzanak... na mindegy, hagyjuk is. Erről nem fogjuk egymást meggyőzni.

    "A melegeket meg nem tudom minek kellett idekeverni. Engem vegkepp ne hasonlitgass."
    Nem is tudom mit írjak erre... Esetleg egy kis sót ajánlhatok? :(

    A különféle keresetű emberekről szóló bekezdésedet nem idézem, mert túl hosszú lenn, de a lényeg, hogy ezek szerint tök mindegy ki mennyit keres, mindenkinek akkor dönt ésszerűen, ha aprózik, és ha nem, akkor birka fogyasztó?
    És ezek szerint mindenkinek az aprót kellene túrnia?
    És a gyártóknak az aprós árakat is bele kellene kalkulálnia az árpolitikájába?

    "Erdekes modon az ebay egesz jol megel ebbol az illuziobol."
    Nem írtam, hogy nem üzlet, csak hogy a gyártóknak kb. nem számít.

    "Teljesitmeny, tudas, hatekonysag, referencia ar? Ha ezek mondanak valamit. De ha nem is latod be akkor a jozan esz."
    Szerintem meg annyit ér, amennyit a vásárlók adnak érte.

    "Mint latod, ahogy kijott az 1050/Ti egybol arat csokkentettek. Errol ennyit."
    Igen. Beárazta a piac. Ennyi.

    "Szerinted nem hianyzott oda semmi."
    Szerintem nem hiányzott oda semmi, szvsz komolyabb árváltoztatásokkal is kezelni lehetett volna az Nvidia "támadását". De mások máshogy gondolták, így is jó. ;)

    "Szerinted nem szamit a hasznalt piaci ar referencianak."
    A gyártóknak nem. Nekünk, hardverbuziknak igen.

    "Ok mester! Itt akkor be is fejeztuk."
    Ahogy gondolod.

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Új hozzászólás Aktív témák