Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iknight

    senior tag

    Nahh én elmesélhetek egy alkalmat a nokiával.
    Egyrészt a szervízben lekezelően viselkedtek velem, mintha valami analfabéta idióta lennék.

    Nokia 6300 valtörént, vásároltam gyári függetlenül nokia garival, állandóan fagyott meg újraindult a telefon. Bevittem a szervízbe, hogy ez a problémám, aztmondták software frissítés megoldja. Gondoltam nem elsz jó, mert nokia softupdaterrel újrarakattam, jó nem ugyan az de mégis csak nahh... Mondtam hogy szerintem ez nem lesz jó, erre úgy rámförmedtek, hogy csoda hogy nem dobtak ki a boltból, hogy ők utdják meg ne szóljak bele meg stbstb. Mondom jólvan, megkapom hazamegyek aznap még 5 ször fagyott. Másnap megint vissza, mondom tegnap volt itt ez votl a baj, a csávó megint hogy software frissítés kell, mondtam hogy tegnap volt, akkor elküldi szervízbe. Mondtam neki, hogyha megint szart kapok vissza akkor panaszkönyv lesz, velem ne szórakozzanak. Elküldték 1 hét múlva jött az sms hogy mennyek, kaptam új telót. Eddig még nem is volt baj, de ezután... Ugyanis a másik teló amit kaptam az is ugyanúgy gyári hibás volt mint az első - utóbb derült ki hoyg az első szériában valamit elcsesztek a gyárban -. Nahh már egyrészt ez is érdekes, hogy tudják hogy gyári hibás az első széria mégis abból adnak cseretelefont.Viszamentem mondom ez a szitu, aztmondták nincs cseretelefon jöjjek vissza máskor. Mondom jólvan vissz amegyek másnap megint nincs, több mint 1 hónapig járkáltam és mindig azt mondták hogy nincs nincs... Megelégeltem, utolsó próbálkozás bemegyek a boltba. Mondom hogy ez van, erre azt a választ kaptam hogy most sincs, egy hölgynek is kellett volna adni az előbb de neki sem tudtak, emgnézte a raktárban nincs. Mondom neki adja akkor a panaszkönyvet szeretnék beirni. Erre mondja a fickó hogy várjak megnézi a raktárban hátha mégis van teló. Mondmo nem kell hisz azt mondta hogy az előbb nézte. Bemegy és érdekes módon kihozott két készüléket is, válasszak melyik kell. :@ Ezt miétr nem tudták megtenni panaszkönyv nélkül?

    Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

Új hozzászólás Aktív témák