Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fr@nkieWilde

    senior tag

    válasz #16514048 #33 üzenetére

    De ha nem vágod ezeket és feltételezéseken alapul csak az érvelésed, akkor nem tudom mi értelme vitatkoznod.

    Nem vitatkozom, csak beszélgetni szeretnék, de mint a legtöbb fórumban itt is csak a mindentudó 20 évesek pörögnek.

    Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy ezek használhatatlan képek, illetve használhatók azoknak, akiknek nincs igényük a minőségre. Digitális képalkotáshoz valóban nem értek. Ezért én kérek elnézést, hogy gondolataimat megosztottam.
    De ajánlom gyere be a nyomdánkba, ahol dolgozom offset gépen. 12 éves offset gépmesteri szemmel nézem a képeket. A karaktereket is nagyítóval nézve finomítjuk a legjobb minőség érdekében, nemhogy a képeket...
    Kinyomtatom neked mindkét képet aztán meglátjuk ki lesz a csalódott.

    Akkor ezek szerint hamarosan a profi fotósok, akik a fényképezésből élnek, hamarosan leteszik a felszerelésüket, meg a kollégáikat is, akik a kiegészítőket cipelik és egy esküvői fotózást lebonyolítanak egy telefonnal hála a nagy pixel számoknak..
    Én meg vakarom majd ott is, ahol nem viszket, hogy hogy nyomtassak abból a nyomdában valami elfogadhatót.

    További szép napot!

    Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

Új hozzászólás Aktív témák