Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz Busterftw #16 üzenetére

    csökkenteni kellene a globális CO2 kibocsájtásunkat, a kripto meg ennek homlokegyenest megy neki ... ráadásul már van fizetőeszköz - a pénz - semmi szükség még egy fizetőeszközre, ami - azt hiszem - már annyi energiát igényel mint egész Hollandia

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Busterftw #16 üzenetére

    Biztos nem tűnt fel két mh/s ellenőrzés közt, de egyébként a " ami csak megy a hatterben es termeli a penzt" alapértelmezetten mond ellent a jelen pénzügyi környezet működésének. Szóval az egy kellemes álom egyébként ha Te vagy bárki tényleg elhiszi, hogy eljött az új világrend és a milliomosokat majd abba mérjük mostantól, hogy kinek volt jobb script a böngészőhöz VGA-t vásárolni , csak kicsit szomorú, hogy érzem mennyire komolyan gondoljátok.

    Továbbá a "csak megy a háttérbe és nyomtatja a pénzt" megállapításban az is csodálatos, hogy tényleg elhiszed, hogy ez legit. Az egész bolygón soha, semmi (soha, semmi) nem volt, ami önnön magában egy helyben állt és termelte a """pénzt""". Sajnálom, ha tényleg elhiszed hogy ez megváltozott.

    És akkor itt még egyetlen szó sem esett a crypto mint termék konstrukciós hibáiról (amiből ~ 50.000 van kb), hanem csak odáig jutottunk el, hogy tényleg elhiszed , hogy két CoD Warzone között az üres időből lesz a Porsche Taycan. Tényleg, szívemből kívánom mindenkinek aki cryptot tart (apám is tart) , hogy keressen rajta és költse el valami tök jóra, de ne már. A világ nem változott meg a BTC-től , meg ETH-tól sem, niche cucc geek-eknek. Onnan tudod, hogy már nem tart sokáig, hogy már apámnak is van. Engedjétek el ezt a vak hitet a semmibe és lássátok reálisan, attól még ugyan úgy szarrá tudjátok keresni vele magatokat, csak lássátok reálisan. Az ilyen vak hitnek szokott általában csúnya koppja lenni, márpedig a crypto mögött még vakabb a hit mint Jézus mögött, mert a cryptóbol lesz iphone 12 is a bibliából meg nem.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • Darmol

    senior tag

    válasz Busterftw #21 üzenetére

    Ennek a leírásnak a stricik is megfelelnek.

    Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

  • Wilks

    tag

    válasz Busterftw #33 üzenetére

    ----
    pl egy 3090 siman hozhat 300-460 dollar havonta. 3-4-5 honap alatt megvan az ara, utana meg tisztan profit.
    Ez az osszeg realis es passziv bevetel. Ket kartyaval mar tobbet kapsz a magyar minimalbernal es nem kell napi 10 orat a szalag melett lenni.

    Gyere, mesélj még......

  • rii

    nagyúr

    válasz Busterftw #255 üzenetére

    " ... Van aki rossz lora tett vagy nem ugy alakitotta az eletet, az tobb eletidot es eletenergiat fordit munkara, aki meg jol alakitotta a dolgait az meg sajat magara.
    Es itt jon kepbe a "mindenki a sajat sorsanak a kovacsa" idezet, mert ha nem is 100%-ig igaz, de van benn valami. Csak ugye altalaban epp azok nem hisznek, akik allandoan mast okolnak a "sikertelensegert". ..."

    nem mindenki olyan nagy koponya ( én sem ) hogy propramozó tudjon lenni, vagy középvezető.

    megkerestem a havi 300at, többivel a 450-et
    mégis elegem lett

    mert a pénz nem boldogít
    és a belőle vett javak is csak addig, amíg vágyakozik utána az ember, majd megszerzi ... utána már kitérdekel
    csak egy porfogó

    de mondd már meg hogy akinek a hgúspultra elég a kvalitása, az hogy legyen mondjuk középvezető?

    a másik meg
    a pénz szembefordít minket

    ha sajtot csinálnék - nem fogok, mert 10 óra - de ha mondjuk csinálnék, eladnám, és megkérdezné valaki hogy hogy csinálok ilyen finom sajtot ... nem mondhatnám meg, mert üzleti titok, lehet akkor ő is vagy más akihez akarva-véletlen eljut az info, ő is így csinál sajtot, és akkor nekem kevesebb vevőm lesz

    míg ha önfentartó vagyok, csinálok sajtot, megkérdezi valaki hogy csinálom
    mondj egy okot miért ne mondanám el, mikor nem fűződiok ahhoz érdekem, hogy ne mondjam el

    persze hogy elmondom
    egyen ő is finom sajtot

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

  • KROK640

    veterán

    válasz Busterftw #255 üzenetére

    "Es itt jon kepbe a "mindenki a sajat sorsanak a kovacsa" idezet, mert ha nem is 100%-ig igaz, de van benn valami." hogy mennyire nem 100% arra pont a minap jutott eszembe vaami. alapjáraton nicns rossz sorom, de elnéztem, hogy hol csesztem el az áéleteemt, és mi lehetne most ha minden flottul megy. Arra jutottam, hogy valójában az összes nagy útelágazódásnál amik a sorosomat befolyásolták, sosem voltam VALÓDI döntés helyzetben.

    Elég ha arra gondolok hogy mindegy milyen tanulmányi eredményem volt általánosba, nem vettek fel a kinézett középsuliba, csak egy gyengébbe, mert nem egy "jónevű" ált. suliból jöttem, aztán átkűzdöttem magamat oda (nem saját döntés hanem szülői nyomás), de kevés pontom volt az egyetemi felvételin, egy évvel később megcsináltam, aztán mikor bejutottam a jogra (nem oda akartam menni, szülői nyomás) 1 év alatt rájöttem, hogy valójában rohadtul nem ezt akarom csinálni, de persze kitarthattam volna, de ez a döntés sem volt valódi, mert addigra már fél lábbal kint voltam az egyetemről az "eredményeim" miatt. így mentem el végülis másik egyetem másik szakára, ami szintén komolyan befolyásolta az életemet.

    De elég ha arra gondolok, hogy pár léve, hogy mentem el külföldre dolgozni : Tök jól megvoltam, csak éppen egy örökölt hitel miatt (aminek a törlesztője kb annyi volt mint a havi fizetésem) nem maradt más választásom mint kimenni, különben vagy hajléktalan lettem volna, vagy éhenhalok. Pedig nem én vettem fel a hitelt. Ez mondjuk baromi jól jött ki, de valójban ez sem saját döntésem volt, hanem mint amikor egy vonat a váltózhoz ér és az elfordítja valamerre kb pont olyan volt.
    Az utóbbi két évtizedben a fontos kérdésekben többnyire csak látszólag volt 2-3 választásom, gyakorlatilag volt egy(!) észszerű, és a többi meg totál kontraproduktív őrültség.

    De sorolhatnék rengeteg más példát is, de csak arra akartam kilyukadni hogy ez a "mindenki a sajat sorsanak a kovacsa" idezet engem már igazán ki tud készíteni! :(

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

  • fatal`

    titán

    válasz Busterftw #322 üzenetére

    Azért ne csináljunk már úgy, mintha a körülötted lévő/történő dolgok nem határoznának meg semmit az életben és mindenhol mindenkinek ugyanolyan lehetőségei vannak, ugyanakkora "befektetéssel" (az idézőjel azért, mert nem igazán anyagira gondolok).

    Abban egyetértek, hogy legtöbbször mindenki mást hibáztat, mert úgy könnyebb, de az is csak egy méretes közhely, hogy mindenkinek lehetősége van mindenre.

Új hozzászólás Aktív témák