Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    Hát.. az én véleményem még a mai napig az, hogy a "tablet" kategória a mai formájában továbbra is hülyeség.. de legalábbis nem helyettesíthet semmilyen módon egy pc-t. (max azoknál akik facebook-email-youtube szerű holmikat használnak).

    Értelmét kizárólag én csak onnantól látnám ha ezek a tabletek egy asztali gép egyfajta kiegészítései lennének mint egy vékonykliens ami hálózaton keresztüli elérést tesz lehetővé az asztali gép felé akár az ország másik feléről. Persze ehhez a feltételek még nem adottak, de így látnám kizárólag értelmét egy ilyen kategóriának az adatok elérhetők nem kell szinkronizálgatni, nem kell külön alkalmazás ugyan azon feladatra feltétlenül (persze a meglevőeket optimalizálni kellene mind2 üzemmódra)... és ezt nem feltétlen a windows miatt mondom.. a legkevésbé se érdekelne ha nem windowsos lenne a rendszer ami ilyet tud. De egy ilyen feltételt kéne teljesíteni ahhoz, hogy én értelmet adjak ezen kategóriának...
    Belegondolva a clouding alapú rendszerek hasonlók a különbség az, hogy míg a cloudingnál az adatok egy cégnél vannak a másik módszernél otthon, és otthonra csatlakozna a másik eszköz.

    Részemről ennyi.. Ha nem tetszik köss belém, vagy menny és sírj a sarokban egyet bánatodban...

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

  • DraXoN

    addikt

    válasz gtamate2 #49 üzenetére

    Épp ezért mondtam, hogy a feltételek még nem adottak..

    És ez vonatkozik sajnos mind a hálózatok, mind a szoftverek állapotára.. :)

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák