Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz b. #89 üzenetére

    Akkor majd jön az a cikk. Az alapsztorit maga a média és az AMD adja. Annyira ellentétes a termékről a meglátás, hogy rendkívül izgalmas, hogy kinek ad igazat a piac. Ahogy Petykemano írta, mindkét álláspont alátámasztható, csak nem tudni, hogy a piac miképpen látja. Az előző héten a médiának lehetett arca, míg most az AMD állhat ki egy "ugye megmondtammal". Lehet, hogy végül a média nevet. Ha igen, jön az újabb cikk, mert kb. ez a legizgibb sztori manapság a VGA-piacon. Én nem emlékszem olyan termékre a múltban, amit mindenki lehúzott, majd rögtön a eladási top1-et produkált. Ez önmagában is sztori, de ha gondolod, akkor hozz egy példát ezen kívül. :D

    Megint előjött a pártiság, de ha megnézed, akkor a hírben csak adatokat írtam. Ha nem tetszenek az adatok, akkor írj a forrásnak, hogy legközelebb ne mérjék a 6500 XT eladásait. Homokba dughatod a fejed, de ettől még megtörténnek az események. :))Egyébként leírtam, hogy szerintem ez a VGA nem jó. :)

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák