Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #01696768

    törölt tag

    válasz kolosanyi #39 üzenetére

    (#48) gabe8719: +1 (ezek után az alábbiak csak ranting-nek minősülnek :) )

    Az a vicc, h valóban a Sense és a tényleg hihetetlen anyaghasználat az egyetlen (kettetlen) oka, hogy még megvan a WFS-em. Nem hordom kulcs mellett, de a sima használat egyáltalán nem látszik rajta. Sajnos ez a One S (asszem az volt) pattogzása és egyes modellek recsegése kapcsán nem köszön vissza, de az tény és való, hogy az SGS3-at tapogatva kicsit azért húztam a számat. (Képen rosszabb, az tény. :DDD )
    A Sense meg ízlés kérdése, én bánni fogom, ha lecserélem, de ez van. Amit manapság csinál a HTC, hogy ontja magából a tucattelefonokat és közben úgy csinál (és áraz!) mintha ez minőség lenne, az egyszerűen siralmas. Elhiszem én, hogy karcmentes marad a telefon, de a szegény júzer nemsok vizet fog zavarni egy Desire C típusú eszközön. Nyilván ez maga nem minősítené a felső kategóriás telefonjaikat, de ha így árazzák az alsó kategóriát + ilyeneket nyilatkoznak, => megölik a brand image-et (ha van még...).

    [ Szerkesztve ]

  • #01696768

    törölt tag

    válasz Stanley-B. #68 üzenetére

    Azért nem pont. Fizetek szívesen a jó anyaghasználatért (lsd. lejjebb), de ne má' az vigye el az ár 30-50%-át, hogy aztán csak tavalyi HW férjen bele, vagy kerüljön a telefon sokkal többe. Kifejezetten szeretem a HTC-t minden hülyesége ellenére, igenis díjazom, hogy jó anyagokat használnak, de ez nem minden, amikor a HW az árhoz képest néha szánalmas, és pattog a festék vagy hullámzik a képernyő. Igen, ilyen minden gyártóval előfordul, de amikor az adott gyártó az anyagminőségről híres, akkor picit ciki. :)

    (#74) Fkris:
    Igen, 1 éves a WFS-em, nem óvom különösebben (bár saját zsebet kap mindig a táskában), de esküszöm, ez a ház elnyűhetetlen! Pedig néha falhoz vágnám, de tudom, meg se kottyanna neki (kis túlzással :DDD ). Ha ezt egy jobb HW-el csinálná, örülnék neki, de így még csak "igazi" indokom sincs leváltani. (A családi kassza nem ismeri a "nem elég ütős a gép" és hasonló magyarázatokat...)

Új hozzászólás Aktív témák