Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    Az egyik hanem A legokádékabb üzenetküldő. Teleb*szva reklámokkal, de nem ízlésesen mint mondjuk egy Fb messangerben. Popupok, lezárt képernyőnél szintén reklám notificatinök. Az appot nem lehet csak desktopként használni (cég miatt vagyok kötelezve a használatára). Az emojik kinézete valami egészen kritikán aluli. Ez az alkalmazás az egyetlen ami le tud fagyni iPhone-on és Androidon egyaránt. Az egészről süt a k*bszott igénytelenség. Erőszakosan frissíteni akar desktopon (filmnézés közben felugrik a popup).

    Következő munkahelyemen egészen biztos kikötöm hogy a Viber nálam dealbreaker, nem igen tudok olyan szoftverről ami ennyi idegességet okozott volna.

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Gargouille #21 üzenetére

    Szia!

    Mint írtam lezárt képernyőnél küld notificationt. Nem azt mondom hogy naponta, de mondjuk 2 hetente. Ez azért k*rva zavaró, mert a telefonom az FB messnagert leszámítva nincs olyan applikáció a telefonom ami ne lenen reklámmentes (vagy megveszem valamiből a Pro-t vagy fizetek a reklámmentességért vagy teljesen ingyenes alkalmazásokat használok). Nem feltétlen mást reklámoz, alapvetően Viberhez köthető dolgokat (nem, nem arra gondolok hogy jött egy üzenet).

    Az appot Androidon használom (9.0) és van egy Appleös kollégám akivel szoktuk egymást húzni. Előzőhéten szóltam neki, hogy olyat látok Androidon, amit na kb. 5 éve nem: egy app lefagyott, még hozzá a szutyok Viber. Erre mutatja az iPhone 11-ét, hogy így (Viber megnyitva, ugyanúgy fehér képernyő)? Mondom igen, na az app így is maradt 3-4 napig, a leállítás-újraindítás nem segített se neki se nekem. Végül mondta, hogy újrarakta, rakjam én is. Előtte láttam hogy van egy frissítés a Play Storeban, azt feltoltam neki, de ugyanúgy app indítás fehér képernyő. Végül újraraktam, elindítottam, elindult szépen, kért engedélyeket amiket nem adtam meg (kamera, mikrofon), kértem volna az activiation SMS-t ami nem jött meg, 3 próbálkozás után lockolt. Vártam hogy 24 órát, megadtam a szutyoknak az indokolatlan engedély kéréseket, és lám így már hajlandó volt kiküldeni az SMS-t.
    Abban a 24 órában egyébként nem tudtam használni az asztalit se, mert ugye alapkövetelmény hogy legyen fent a telefonodon is az app.

    És akkor még az app minőségéről nem is beszéltem: Az egész egy csiricsáré ázsiai giccsparádé, a szőr feláll a hátamon amikor egy kolléga küldd nekem egy matricát vagy akár egy retek emojit. Az hogy a legalapabb, kettőspontdé smiley úgy néz ki mint valami beekizett elmeroggyant az kib*szott nonszensz. De a többi is kifejezetten gusztustalan. Az összes többi üzenetküldőben az emojik/matricák/mozgó bizbaszok kb egy színvonalon vannak.

    Az hogy Magyarországon kis vállalati környezetben ez az igénytelen szutyok terjedt el az pontosan jól mutatja ennek az országnak a balkániságát, érdekes módon tőlünk nyugatra csak privátban az emberek Fb messanert Whatappot esetleg iMessage/Google Messaget használnak, míg vállalati célra Slack, Skype For business/Microsoft Teams.

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Peter Kiss #35 üzenetére

    :DDD

    = cég -> saját laptop -> otthon szombat este -> filmnézés -> popup ;)

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák