Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ferrari1

    őstag

    Leírom az én esetem és a véleményem. Írom ezt úgy, hogy nem vagyok egyik rendszernek sem az elvakult imádója!

    Érdekes dolog ez a BB - droid kérdés. 3 éve volt kezemben először BB. El sem tudtam volna képzelni, hogy használjam, csak a droid! Aztán hozzám került egy "i" eszköz és nem állt rá az agyam a rendszer logikájára. Azt sem tudtam volna hosszú távon elképzelni. Telt-múlt az idő és én is öregedtem vele együtt:) Szokásaim, felhasználási feltételeim mások lettek. Ismét előtérbe került az említett "i" eszköz. Pár hét használat után rá kellett jönnöm, hogy jobban fekszik az igényemnek, mint a robotos telefon, ami egyre több hibát ejtett. Aki ismer tudja, hogy volt az összes csúcs droidos telefonom, nem alsó kategóriákról beszélek. Kezdtem átszokni és hanyagolni mindent a google-tól. Több ismerősöm is aki BB-t használ, kérdezte miért nem váltok? Nagy fenntartások közepette látatlanban beleugrottam egy Passport-ba. Csak kapkodtam a fejem a sok beállítási lehetőségek, a telefonálás minősége meg a készülék egésze miatt. Még csak kb. 2 hónapja használom de ki merem jelenteni: bőven lenne mit tanulnia a többi gyártónak a szedres cégtől! Leginkább az optimalizálást és a telefonálás minőségét. Azt mondanám még, hogy nem fiataloknak, a média tartalom korlátlan fogyasztására használatos telefon a BB. Természetesen lehet arra is használni, de nem ez a fő profilja. A kapcsolat tartásban, levelezésben, telefonálásban véleményem szerint verhetetlen. Ha kijön az androidos BB, az új szintre fogja emelni az Android fogalmát, ebben biztos vagyok!

Új hozzászólás Aktív témák