Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paljani

    aktív tag

    válasz hallador #48 üzenetére

    Azt, hogy egy ugyanolyan "15" watt fogyasztású gép esetén, egy Intel adott helyzetben 10 órát megy, akkor az AMD-s ellenfele 7,5 - 8,5-et, ugyanaz az Akku, ugyanaz a gyártó stb. Sztem egyértelmű, hogy ha az egyik 15 - 25%-al kevesebb ideig működik, akkor melyik fogyaszt többet?
    — Ezt most nem értem, nézd el nekem. Miért menne az egyik 10 órát és a másik 8,5 órát? Ez honnan jött? Milyen összehasonlításból? Ex-has? Milyen prospektus adatról írsz amúgy? Hol reklámozza a HP a Probookok üzemidejét? Milyen felhasználási körülmények mellett? (Alapkiépítésben mindkettőben egy 45Wh-ás, 3 cellás akksi van, teljes de még 50%-os terhelés mellett se tud egyik se 2,5-3 óránál többet menni, SSD és képernyő is eszik).

    Amúgy ha neked van egy 445 G7 valahol, akkor méricskélhetünk is, pont van egy 440 G7 a konyhaasztalomon. Igen, az Inteles...

    Személyeskedést meg mellőzd kérlek, szorítkozzunk a tényekre. Egyre több megalapozatlannak tűnő kijelentést olvasok tőled, bizonyosan segítesz eloszlatni a kételyeim a fenti kérdéseim megválaszolásával.

  • janeszgol

    félisten

    válasz hallador #48 üzenetére

    Tehat az Intel jobban leszabalyoz. Ebbem lehet valami. Viszont teljesitmeny oldalon nem jelentkezik a Ryzen elonye? Raadasul ha az Intel melle nV karit teszel (ezzel peldaloznak mostanaban), akkor oda az Intel ezen elonye. Nem?

    Nekem van Ryzenes notim, meg nincs egy eves, Ryzen 2500U.

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Új hozzászólás Aktív témák