Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepe79

    addikt

    válasz (An)Dante #4 üzenetére

    Es XBOX360-ra meg PS3-ra nincsenek erdekes, jatszhato jatekok? Szerintem vannak, es ehhez meg parosul a bunteto grafika. Eleg, ha csak a nemreg kijott konzol-sikerre, a GTAIV-re gondolunk, vagy a nemsokara konzolokra is erkezo Fable 2-re (egyelore konzol exkluziv) vagy a Sacred 2: Fallen Angel-re, vagy mondhatnek mas nagy neveket is, amik nem csak a kidolgozott szereplokkel fogjak elvarazsolni az embereket.

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

  • bepe79

    addikt

    válasz (An)Dante #6 üzenetére

    Hat nem tudom. En szoktam itt kint nezni a Wii es XBOX360 reklamokat, es sokkal inkabb jatszanek konzolon a GTA IV-el vagy a Fable 2-vel, mint azokkal az agyatlan Super Mario-szeru baromsagokkal, amik a Wii-re jonnek ki. De hat izlesek es...

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

  • bepe79

    addikt

    A Sony-Ericsson torekvesei szerintem jocskan tulhaladjak a `minimalis mozgolodas` kategoriajat. Kidobtak egy strapa-telefont, ami nem is buta, sot! (C702), kidobnak egy jatek-telot, amihez 50 jatekot biztositanak (F305), kidobnak egy 8.1MP-es telot, ami a tobbi szolgaltatasban sem lesz rossz, lesz WiFi, GPS, minden, ami csak kell (C905), kidobjak nemsokara az Xperia X1-et, ami nem kicsit fog szolni valoszinuleg, es a regebbi modelljeik is az egyik legjobban sikerult modellek, mind a mai napig (K750i, K800, K810). E mellett jon fel a G es az uj T sorozat is, ugyhogy en ezek fenyeben nem mondanam, hogy az SE semmit nem csinal, bezzek a nagy LG meg a nagy Samsung hogy odateszi magat.

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

  • bepe79

    addikt

    válasz Lirion #35 üzenetére

    Hat nem tudom, en csak azt latom, hogy ahol dolgozom, az office-unkban mindenkinek lassan SE-je van. Az egyik angol kolleganomnek SE C702, nekem holnap valoszinuleg megerkezik a C702-om, az egyik litvan csajnak SE K8xx, az egyik Szenegalbol szarmazo csajnak pedig szinten SE, asszem` valami K3xx vagy K5xx-szeruseget lattam a kezeben. Tehat SE tobbseg van, es ugy uj modell is van koztuk, a C702, es a K8xx. Az teny, es valo, hogy a konkurencia most eleg nagyokat fog lepni, eleg, ha csak a Samsung INNOV8 i8510-esere, vagy az LG 8MP-es gepere, vagy az Apple iPhone 3G-jere vagy akar a Nokia N96-osara gondolunk, de remeljuk, hogy a C905 el lesz talalva eleg rendesen, meg az Xperia X1 is megallja majd a helyet. Azert az SE kozel sem volt olyan helyzetben, mint most a Motorola van, es valoszinuleg nem is lesz.

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

  • bepe79

    addikt

    válasz joey04 #43 üzenetére

    joey20: I think You didn `t get me mate. :) Nem azert veszek most per pill SE modellt, mert Sony-Ericsson van rairva, vagy mert rajta virit az a szep zold lapda vagy mi a fene, hanem mert az adott kategoriaban az a legjobb: megpedig, most per pill strapa-mobilt akartam venni, es szoba kerult az uj Samsung B2700 es az SE C702. Az SE C702 nyert, mert ketszer akkora a kijelzoje, ketszer olyan nagy a kijelzo felbontasa, 100x annyi belso memoriaja van, ami bovitheto micro-M2 kartaval, van 3G, van HSDPA, van GPS benne, karcallo a C702 kijelzoje, cseppallo, porallo, stb. Tehat gyakorlatilag mindenben veri a B2700-at, bar lehet, hogy az utesallo is lesz. Na bumm. Emellett batran kijelenthetem, hogy abszolut nem vagy SE-drukker, meg semmifele drukker, mert megvan meg az M110, az N95, az N82-om es az E66-om is. :B

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

Új hozzászólás Aktív témák