Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lenry

    félisten

    válasz Scholes9 #18 üzenetére

    én az Oblivionnal kezdtem
    2006 - OMG de k*****rva rég volt. egy GeForce 6600-asom volt, ami 3D alatt random időközönként lefagyott, akkor reset, reboot, fél nap mire feláll az XP a Duronon 512MB RAM-mal, és lehet tovább játszani. rendkívül sűrűn mentettem :D
    imádtam az Obliviont, számomra az első igazi open-world rpg élmény volt, a grafika pedig egyszerűen gyönyörű. konkrétan üresre játszottam azt a játékot. értsd úgy, hogy mindent összegyűjtöttem minden dungeonból. nem volt már mit csinálni.

    a Skyrim volt az első, és azt hiszem eddig az egyetlen játék, aminek a megjelenése napjára szabadságot vettem ki.
    volt vagy másfél-két év, amikor szerintem semmi más játékot nem indítottam el a gépemen. lenyűgöző volt. valami nagyon sokadik szinten hagytam abba. a mai napig fel van telepítve a gépre (az eredeti telepítés, soha nem volt uninstallálva), de évek óta nem indítottam el. a Witcher 3 mindent felülírt.

    a Morrowind érdemeit elismerem, a sztorit elolvastam és tetszett, a zenéjét imádom, a világ érdekes, de a játék maga valahogy sosem fogott meg, pedig többször elkezdtem, de ritkán jutottam túl Seyda Neenen...

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Új hozzászólás Aktív témák