Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SShadow

    aktív tag

    Jò cikk bár pàr dologba nem igazán érték egyet az itt megjelent hozzászólásokból.
    Tényleg sokat adott az Apple a telefonok fejlödéséhez, de és most jön a lényeg!!!
    Mert bár lehet a Nokiat fikázni de nem az alma alkotta meg az okostelefont mint eszközt!
    Hol voltak amikor megjelent a 7650 vagy mikor elkezdődjött a symbian láz a 2000es évek elején? Sehol és azt se felejtsük el ők mennyit loptak/merítettek a symbianbol!Lassan eljutunk oda hogy az Apple találta ki az érintökijelzőt (ezt a kis iróniát remélem mindenki a helyén kezeli majd!)
    Számomra az okostelefont a 7650-el kezdődtek mert a symbian akkora lépést jelentett akkor amit sokan nem tudták hová tenni ezért szvsz az elsö időkben kiaknázatlan maradt a rendszer!!!De sajna nem tudtak megújulni ıgy a többiek elhúztak.
    Jó a kérdés mi lett volna ha most adnák ki: szerintem ma nem lenne akkora csoda mint anno!Az Apple elérte most a csúcsot innen meg csak (főleg hogy nincs Jobs) lefelé vezet az út.A Samsung menetel előre és jönnek a kínaiak is nagyon pár év még azért van benne de azok már csak árnyékát lesznek a mostaninak.

    [ Szerkesztve ]

  • SShadow

    aktív tag

    válasz dani3l #38 üzenetére

    Abban egyetértünk hogy az alma tette népszerűvé és felhasználóbaráttá a tapis interface-t.Csak az zavar hogy már az emberek kezdik általánosítani az Iphonet mint az első okostelefont mert addig csak mindenféle szutyok s40s platformos olcsò telefont használtak míg mi már rég symbianoztunk.
    Érdekes addig megfelelt nekik egy olcsò Nokia vagy Siemens???
    A múltkor bementem a telefonhoz egy kb 50körüli nő vett egy Galaxy Nexust, de úgy kellett neki elmagyarázni hol kell bekapcsolni SZÁNALMAS!

    azopi74: teljes mértékben egyetértek!!!!!!!!!

    [ Szerkesztve ]

  • SShadow

    aktív tag

    válasz Dany007 #61 üzenetére

    Hát ez nem teljesen igaz mert az összes symbianbol telefonra kezdve a számomra korszakalkotó 7650-re mind lehetett appokat telepíteni és volt is nem is kevés!
    Emléxem a 3650-em még nem tudott mp3-at lejátszani sem de volt rá alkalmazás ugyanúgy mint az avi-k kezelésére és bluetooth-ön ment a file átvitel sőt volt egy 3ds rallyjáték amit lehetett bluetooth-on egymás ellen játszani. Ja a legfontosabb hogy bluetoothos gps vevőkkel már akkor pròbálkoztak a navival és ez 2003-2004környéke lehetett.És én emléxem nem volt horror ára a telóknak használtan a 3650-et 40 vagy 50ért vettem

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák