Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gymnova81

    tag

    válasz Penguin95 #74 üzenetére

    Nem is volt vele baj, kb addig míg el nem kezdtek rá jönni azok a jóságos frissítések. Ha jól emlékszem akkor még 4.2-vel jött ki azzal még úgy el is voltam, de az utána lévőkkel már nem. Nem a masinában van a hiba, hanem a Droiddal. Sőt még azt mondom azzal sem lenne nagy gond ha egyszer az életben optimalizálva lenne. Nem vagyok programozó én nem értek hozzá, de nem értem hogy nem tudták a mai napig sem úgy ráncba szedni hogy normálisan működjön.... Pedig már nem mai gyerek.

  • csongi

    veterán

    válasz Penguin95 #78 üzenetére

    Igy van.
    Csak akkor a hardver reszleg fejlodese lassulhatna be. A legnagyobb gond hogy kulon kezelik.Joval tobb csatolasi pont kellene. Egymas nelkul nem leteznenek. Egy biztos, Ma egy 4magos telefon boven elegendo, es elegendo lenne, ha rendszer is igazan jo lenne.
    Emlekszem mikor kijott az elso COD. :)
    Annak a szamitasi teljesitmenynek a x szerese, a tarolo kapacitas ugyan annyi, vagy meg tobb. Es elfer a kezembe. :)
    Szoval fejlodik mindketto, csak nem igazan van szinkronba. A novekvo piacnal ez igy szokott lenni. Az android elonye, hogy sokszor jobb custom romok vannak mint a gyari. De ehhez kellenek meg az appok is.
    Sajnos mar vannak olyan alkalmazasok, amik nem tamogatjak a4.1 et :). Mennyi ido is telt el az elso 1.5 ota? :) Nekem ez inkabb kapkodas. Alma megfontoltabbnak tunik ilyen teren. De az AMD is a tamogatasra helyezte a hangsulyt. Most ugy latom, hogy az a legfirsebb droid verzio elott kiadott, jelenleg a 4.4 ami lassan kiforja magat. Nyalokara akkor erdemes valtani, mikor lesz ujabb, addigra az is rendben lesz :). A novekvo ram mennyiseget az alkalmazasok teszik. Minden app allandoan online akar lenni. :Y Az alap droidnal ez meg isbtortenik. Most fozott van nekem, es bizony a 75%at kiutom. A2giga rambol 900Mb van hasznalatban. De ha csicsa fejlesztesek mellett erre is figyelnenek, akkor eleg lenne az 1giga is. :) . A programozashoz nem ertek, de ugy latom, mindenki irja maga kis alkalmazasat, foglal valamennyi memoriat, hogy mennyi, nem erdekes, majd megoldja a droid, es majd az rangsorolja. Minek kell egy fraszbukos alkalmazanak, elvinni 120 Mb memoriat? Egy Vibernek miert eleg kb a 25

    vagy a skype miert zabal meg 40et. Itt jo lenne valami hatart vagy keretet szabi ezeknek.

Új hozzászólás Aktív témák