Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -FreaK-

    veterán

    válasz Lazarus911 #208 üzenetére

    Már semmilyen usb huzogatás nem kell.
    Az egérnél jelenleg meglévő problémák:
    -Néhány embernél a görgő hangos, nyikorgó hangot ad, ez amúgy viszonylag ritka, kis ügyeskedéssel meg lehet oldani.
    -A túl vékony teflon talpak miatt az egér közepe egy picit leérhet az egérpadra ami zavaró lehet sokaknak.Megjegyzem én nem tapasztaltam ezt, de lehet h csak annyira minimális h fel sem tűnik.
    -Néhány felhasználó jelezte h nem működi kaz egerük világítása.De mivel tényleg csak pár esetről van szó ezért ott valszeg valami szállítás közbeni sérülés történt, úgyhogy emiatt nem kell aggódni.
    -Ami még problémát jelenthet aza LOD(lift-off-disctance) ami az egér szenzorának érzékelési magasságát jelenti, nyilván ha ez magas akkor mikor felemeled és áthelyezed az egeret még mindíg mozog a kurzor.Ez erősen füg a felülettől amin használod.Ezt azonban jelentősen javították az 1.10es firmware-ben, csak néhány esetben lehet zavaró.
    Itt egy kis ''táblázat'' néhány értékről különböző egérpadokon:

    Wooden table top (yellowish wood): 1.2 mm
    fUnc Surface 1030, blue, smooth side: 1.2 mm
    Icemat 2nd Edition, black: 1.2 mm
    MTW: 1.2 mm
    fUnc Surface 1030, blue, rough side: 1.4 mm
    Allsop raindrop, black/grey: 2.4 mm
    Generic red mousepad: 2.4 mm
    Generic green mousepad: 3.6 mm
    QcK+, black: 3.6 mm
    Steelpad 5l, tested on most of the colours: 3.6 mm
    Razer Mantis Control: 4mm
    Razer Mantis Speed: 6 mm

    -A görgő(középső gomb) lenyomása bizonyos játékokban azt eredményezheti hogy a kurzor ugrik eggyet.Ez a jelenlegi driver hibája, hamarosanjavítva lesz.Én amúgy cs1.6 alatt nem tapasztaltam, direkt kipróbáltma mivel nem szoktam a középső gombot használni.
    -Gyenge processzoral rendelkező gépeken előferdülhet hogy a gombok megnyomását csak egy kiskésleltetéssel követi reakció.Ezt azonban meg lehet oldani a driver folyamatainak magasabb prioritásra való állításával.

    Ezek közül azonban én speciel egyikkel sem találkoztam és a többi tulaj sem jelezett semmi hasonlót ha visszaolvasol a topicban, így nyugottan megveheted az egeret, hidd el ez lesz a legjobb egered ami valaha volt:)) Ezek többnyire egyedi esetek, nem valószínű h túl sokan találkoznának velük.Egyedül a magas érzékelési távolság okozhat gondot, de az is csak akkor ha kis sensivel jáccol és olyan egérpadot használsz amin magas.Mondjuk sztem aza 6mm még éppenhogy belefér.

Új hozzászólás Aktív témák