Hirdetés

Aktív témák

  • b.bone

    senior tag

    Nekem ilyet akkor csinált mikor nem volt elég erős a rádiójel. Ez két dolog miatt lehet. Vagy az elem gyenge mint ahogy az előbb említették vagy pedig egyszerűen valami útban van. Gondolok itt egy vastag asztal lapra vagy hasonlóra. Tudom. Elméletileg a rádiójelet nem szabad úgy legyengítenie de csak így van. Nekem van egy a4tech radio optikai egerem. A gép az asztal lap alatt az egér pontosan felette. Egy 4(2x2) centi vastag pozdorja pedig simán leárnyékolja annyira hogy akadozzon az egér. tehát én ezzel a két dologgal kezdeném. (elem ,árnyék)

    A másik. Xp-alatt simán mennie kell. Biztos hogy nem kell hozzá driver. Maximum ha extra gombokat akarsz konfigolni vagy hasonló. Akkor is mennie kell ha USB-s és akkor is ha Ps/2-es. Tulajdonképpen te most ps/2-n vagy usb-n használod? mert ha usb-n akkor érdemes még megpróbálni egy ujabb usb drivert. de maximum annyi.

    Tehát ha az usb illetve a ps/2 portod jó. A jel elmegy addig és az elem/aksi is tele van energiával akkor szerintem tuti hogy hibás az egér.

    "guilty until proven innocent" - Artisjus

Aktív témák