Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • T.Peter

    őstag

    válasz msgt.fubar #736 üzenetére

    Ahogy cbr688 is írta, az volt a célunk, hogy olyan sessionbe játszunk, ahol csak magyarok vannak. Nem azért, mert a külföldiek rosszak, vagy lökdösődnek, hanem mert azokat, akik a grid multijával játszanak, összefogjuk egy sessionbe, és velük játszunk, vagy külön a ph-s srácokkal játszunk, haveri társaságban. Ide nem kell külföldi, mert csak elrontaná, vagy ő unná meg a játékot. Amúgy meg nem értem, hogy a külföldiek miért ilyenek, hogy beszólnak, maradnak, plusz ha látják, hogy egy sessionbe csak magyar van, és vagyunk 6-an, akkor miért csatlakozik. Annyira nem lehet hülye, hogy ne lássa azt, hogy mi külön játszunk. Én ha például egy külön sessionben látok csak két osztrákot, tuti, hogy nem megyek oda játszani, mert gondolom ismerik egymást, és ketten akarnak játszani. Tiszteletben tartom a döntésüket, vagy akaratukat. A másik, hogy ha valakinek nem tetszik, hogy mi magyarok külön szeretnénk játszani, akkor ne bunkóskodjon, hanem menjen, és csináljon magának saját sessiont. Nem tudom miért nem tudják ezt megtenni.

Új hozzászólás Aktív témák