Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aprósólyom

    addikt

    válasz frango13 #2949 üzenetére

    Szinte ugyan ezeket tapasztalom. Egy CS GO mm-ben, monta egy külföldi srác. Svédországba kell költözni, ott jó a net. Ki tudaj...
    Nem nyomsz semmit mégis mocorog a karakter jobbra-ballra? Lefos*m a bokám... Az ilyenek miatt felmerült bennem, hogy visszatérek a single player játékokhoz. Próbából letöltöttem az Assasin Creed legújabb "demóját" :DDD . Beállítottam a legnehezebb, nightmare módot. 3 óra múlva töröltem, mert semmi kihívás nem volt benne, annyira könnyű volt. Pont ezért játszanék multiban, de ott meg szembesülök ezekkel a gondokkal, amik agyoncsapják a játékélményt. :((( A következő lépés az lesz, hogy eladom az összes "gamer specifikus" alkatrészem. Pedig a monitorom, a billentyűzet, az egér... mind egy gép értéke... és egy ilyen apróságon csúszik el a dolog... Néha az jutotna eszembe, hogy átok van valamin... :DDD
    Elkezdtem gyanakodni a Digi 1Gbps netre, mert kiderült, hogy nincsen külső IP címem, ISP NAT mögött van az optikai szálas terminálom. CS GO-ban is tapasztalok szinkron problémákat, QC-ben is.. Vannak akik nem panaszkodnak ilyenekre. A gépem nem szar. Már csak az ISP van hátra... Állítólag ügyfélszolgálaton keresztül lehet kérni, hogy kivegyenek a szolgáltató NAT-ja mögül, csak kell hozzá egy erős router. Ezt a projektet még megjátszom, azon a 10-20kiloHUF-on már nem múlik. Nagyon kíváncsi leszek, hogy lesz-e változás.

    Jevons paradox

Új hozzászólás Aktív témák