Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • msgt.fubar

    senior tag

    válasz PepeDon #3868 üzenetére

    Jaja, fogtam magam és körülnéztem a shopban és megtaláltam :) Csak az tévesztett meg hogy először a NEW fül alatt néztem, és ott nem volt.

    Szóval TA-Pro. Nagyon kis finom verda lett, végre egy igazi vérbeli NASCAR-szekér. A Rookie-t felfoghatjuk a (szintén amerikai) Indy-versenyek kocsijának. Első verseny utáni tapasztalatok vegyesek. Nehezebb irányítani, jobban imbolyog. Nem is csoda, hiszen tömegre jóval nagyobb eresztés, és ugye a tehetetlenség törvénye mindig, mindenhol és mindenre érvényes. A sebesség végre elfogadható, mostmár érzem ahogy a hajamba kap a szél :DDD Nagy élmény vele menni, annyi szent. Nem tudom hogy direkt vagy szándékosan, de irreálisan gyengére vették a féket - vagy megint csak a kocsi tehetetlensége játszik közre. Ennek eredménye hogy 3 kiállásból kettő alkalommal sikerült beesnem 100mph+ sebességgel a pitbe :DDD Szóval sokkal előbb kell fékezni mint a Rookie-val, nagyjából a pit bejáratnál sima fék, utána az első felfestés után rátenyerelni a kézifékre is ;]

    Nem mellesleg nagy mákom volt, hogy az utóbbi időben nem volt mire költeni a lóvét (Harpoon-t jusse vettem cáhá), szóval a 200k-mból futotta a verdára meg néhány faszább festésre is ^_^

    gottagofast

Új hozzászólás Aktív témák