Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bubu79

    addikt

    válasz PPeter #58 üzenetére

    Én nem talákoztam még az általad említett problémákkal, az előző konfigomon, és ezen is gond nélkül futott együtt egy pár CD író progi, sőt másoknak is sikerült már felraknom hasonlóképp, de mint tudjuk a számítástechnikában nem létezik tökéletes kompatibilitás:D
    Amikor megvettem a Tunerkártyámat, napokig szívtam vele, mire sikerült működésre bírni, rrendben volt minden, saját IRQ, tisztességesen felrakott driver, mégsem ment. Végső kétségbeesésemben elkezdtem újrarakni a rendszert, és lépésről-lépésre néztem, hogy mikor fexik ki a kártya.
    Amikor felraktam a Nero 6.3-as verzióját, dobott egy hátast a meghajtóprogramja ( valszeg a csomagban lévő Nero Vision Express kodekjei szarták el ), végül is a 6.6 használatával megszűntek a gondok. ( Tudom, minek vettem PixelView kártyát, amikor mást is kapni:Y, ez hiba volt, de szerencsére nem végzetes. )

    "In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Új hozzászólás Aktív témák