Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bucihost

    senior tag

    válasz Alteran-IT #2082 üzenetére

    Senki nem beszélt egy 50-100 fős faluról. Jelen esetben egy 30+ezer fős városról van szó, ahol a PR az egyetlen életképes szolgáltató, 99% ban probléma mentesen T-vel ellentétben ahol még az adsljük is szart sem ér, az optika meg ki van építve 2 helyen (méregdrágán).

    Ha a PR jelenléte zavar az már egyéni szociális probléma. Csinálj jobbat, a lehetőség adott.

    Lehet személyeskedni a matek dologgal, olvasd el én mit írtam de látom neked az értelmezés nem megy.
    Te írtad hogy az utóbbi 1-2 évben szar a szolgáltatás, Gondolom nem 1 és nem is 2 éve vagy velük szerződésben, ergó azt jelenti hogy

    1. 1év (megújuló) hűséged van
    2. Új szerződés és 2 év hűség.

    Akkor matekozd ki kérlek, hogy 1-2 év alatt a felsorolt opciók hányszor valósulhatnak meg. De ez már nehézséget okoz, szólj és segítek. :)

    Idézek: Kezdjük ott egyébként, hogy ami nem éri meg, vagy eleve nem jó, azt nem veszem meg,

    Na ebből a mondatodból csak azt tudom leszűrni, hogy magad ellen beszélsz. A Pr-t miért használod akkor ha nem jó és nem éri meg? Miért nem mész máshova? :R

Új hozzászólás Aktív témák