Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tegla80

    addikt

    válasz ImpersonatoR #18178 üzenetére

    "Konzolon meg soha nem lesz jó amíg csak US szerver van csak és ha megszakadsz sincs 170ms nel kisebb pinged."

    Nemtom Te hol játszol,de Én EU serveren. :K
    Aminek nem csak a neve "EU"-s,hanem ténylegesen Varsóban is van."ps4.MonkyWarsawa" vagy valami ilyesmi néven.
    Ezt Te is megtod nézni akár már menüben is vagy játék közben is akár-mikor.(options ban "R3" klick és méri is ;) )
    menüben 0.03 a ping-em és 0% a csomivesztésem le és fel is.
    játék alatt mostanában sokszor mérem ugyan ezt csak 0.12-0.13 as ping mellett ami gond nélkül játszható.
    Akkor kezdődik a gond mikor 40 ember felett kezd lenni a szoba.Ilyenkor tud 10-15% csomagom is elveszni a server felől,míg Én tudom produkálni a 0%-ot feléje.
    Mániám lett már ez a játék közbeni méregetés,így kimerem mondani,h a számok alapján sztem javul a dolog,de a 64 embert még nem sikerült jól összefűzni nekik.
    Én a 10-20 emberes servereket keresem belépéskor,majd addig maradok(annyi kört),míg nem érzem ,h sokan lennénk.Majd mikor előjönnek a gondok a kör végén lelépek és új szoba. Jelenleg 140körüli a skill em,de csak HC ben játszom és 100 alatt is voltam bőven kb 1 hónapja,de azóta lassacskán haladok felfelé. :B (BF3 ban 430körül van abbahagyva így magamhoz is van még mit fejlődnöm. Nameg jólesne ha a tök 0ás köreim(épp belépsz és vége) nem lopnának "-13 skill-t" ami vicc. :(((
    )
    Nah mind1 a lényeg,h jó lesz ez csak kell még kb 2 hónap nekik. :DDD
    (amúgy a server parkot is cserélhették,mert más "számozáson" vagyunk.)

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

Új hozzászólás Aktív témák