Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • c00per

    tag

    válasz bitpork #178814 üzenetére

    Megerositenem!

    A4 B7 gyari 1 din helyere rakott az elozo gazda rns-e fejegyseget.Hozzam mar igy kerult.Furcsa volt, hogy a ket hatso ajto illetve a melynyomo nagyon gyengen szol.Nekialltam feltarni a hibat.Eloszor azt hittem hangszoro problema.Kicserelgettem semmi javulas.Utana erositot vettem kezelesbe.Kicsereltem a gyarit egy boltba vasarolhatora meg rosszabb lett a szitu.Ha felkapcsoltam a lampakapcsolot akar helyzetjelzore eros visito hang jelent meg a ket hatso ajtonal es a melynyomonal.Kiszedtem a fejegyseget lattam mar valaki mokolgatta a kabeleket.Rendbe raktam azt a reszt meg huztam uj rca kabelt hatra az erositohoz.Semmi javulas.Utana meg varialgattam, hogy az erositot kulon akksirol huzott kabellel neztem vagy a fejegyseget kulon de semmi.Foldhurok megvolt mindig.Kulfoldi forumon irtak masnak is elojon ez a hiba, ha kicserelik a fejegyseget rns-e szerkezetre.Venni kell egy ground loop isolator nevu cuccot.Ezt az oregem mar a kezdet kezdetem mondta, hogy trabant/wartburg radional voltak ilyen zajok mint nekem, de nem hittem neki :D Nos ezzel a kis 2ezer forintos vacakkal megszunt minden bajom.Arra jo volt, hogy gyakoroltam az elektronikat, meg felfejleszettem a gyari zenet :D

    tomszli11 kolleganal, ahogy bitpork is irja fantomtap tud varialni :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák