Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • L|zsidoboz

    őstag

    válasz SLYM #6028 üzenetére

    Eddig 700 dollár volt. Betonbeten játszok, de most nézegetem a Caket is második terem gyanánt, igaz Full tilt jobb lenne rakebackel, de pokerakadémián nem akarnak válaszolni a fórumban a kérésemre. :(

    Most mondjuk nagyon felidegeltem magam a VIP freeroll tornán, ahol végül 9.lettem, az ért 450$-t.

    Először 88-cat dobtam, mivel UTG emelt, UTG+1 rátolta az all-int. Ekkor úgy gondoltam, magasabb pár van ott vagy két magasabb lap (nálam átlag zseton volt), mondom ITM még messze, nem rizikózok, dobtam. Erre fordít AQs és KK, flopon persze ott volt a 8-asom.

    Utána TT-zel hasonló, ott UTG+1 emelt, utána egy all-in, utána egy reraise all-in, ott is dobtam kisvakból, és flopra jött a T (AK és KK volt a többieknél).

    Meg volt egy gyerek, az is kiidegelt. FT-n egy partiba sem szállt be, hagyta, hogy megegyék a vakok, és így nyerjen több pénzt. Szerintem ez szánalmas játék.
    Végül sikerült is megelőznie, mivel egy AJ vs. A5 szitut elbuktam preflop all-in után. :D

    Ráadásul a legagresszívebb játékos ült a jobbomon, aki úgy lopta a vakomat, hogy all-int tolt, nálam meg sorra 29, 83, 73... szintű lapok voltak.

    Másik kérdésedre válaszolva, az nem TILT.

    Good to be good, but better to be lucky.

Új hozzászólás Aktív témák