Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Exian

    őstag

    válasz a2d2 #74288 üzenetére

    De hát ez egyértelmű (vagy csak nekem?), hogy ilyen esetben az ELSŐ, amit nézek, az a felajánlott előfizetési havi díj. Tökre szemet szúr, T-nél nem szokták szerintem annyira eldugni, csupán meg kell nyitni azt a részt, ami ezt részletezi és ott már ott van, hogy melyik előfizetésnél hogyan változik a telefon díja.

    Én is így vettem 2 hónapja T-nél telefont, a legolcsóbb felajánlott, 1990 Ft-os havidíjat választottam, mivel másodlagos készülék, alig van használva kifele, inkább hívás fogadásra van, úgyhogy lesz@rom a drága percdíjat, viszont amennyit telefonálunk vele, arra pont elegendő a lebeszélhető 1990 Ft. Így a telefon valamivel drágábbra jött ki ugyan, de még mindig sokkal olcsóbb, mintha választottam volna egy jobb percdíjú, de magasabb havi díjú előfizetést. Így 1 év után gyakorlatilag vehetek egy másik telefont a megspórolt havidíjon.

    Szóval ja, erre figyelni kell, nem csak azt nézni, hogy a telefon 0 Ft... aztán meg mellé jön a finom ~10.000 Ft-os havi előfizetési díj.

    Ezek a 0 Ft-os telefonok és mellé a drága előfizetés (általában korlátlan beszélgetéssel) viszont azoknak jó, akik a telefonon élnek és egész nap beszélnek... ők ki tudják használni, főleg, aki vállalkozásban le is tudja írni költségként, annak nem számít, viszont a telefont tényleg akár ingyen kapja. De ez persze egy szűk réteg, én nem oda tartozom a magam pár perces havi telefonálásával :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák