Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Exian

    őstag

    válasz hcl #52120 üzenetére

    Nekem 3 éve volt egy fotókiállítás sorozatom, aminek kapcsán kellett csináltatnom 80x60cm-es nyomatokat is, és meg is lepődtem, hogy az amúgy nem túl jó minőségű képekből is milyen jót produkáltak. Nem ekkora méretre voltak "optimalizálva" a képeim. Valamit magyarázott a srác a nyomdában, hogy nemtudom én milyen javításon küldik át a fotókat, aminek köszönhetően ilyen bazinagyra nagyítva sem jönnek elő a hibák. Talán a zajt is csökkentik valamelyest. Jók lettek a nyomatok, az biztos. Lettek csinálva 50x35ös méretűek is jó sok, azok most nagyon jól néznek ki 70x50-es kartonlapra kasírozva. Ez a cég csinálta nekem is (XPRESS).

    Amitől a legjobban féltem, hogy majd idővel fakulnak, halványulnak a képek, de nem, eddig úgy tűnik, hogy bírják a napsütést is. Igaz még csak 3 évesek a képek. De volt már olyan saját, fotópapírra nyomtatott képem, ami falra rakva, ahol nap is érte, 1-2 év után teljesen elhalványult, kifakult. Ezek ahhoz képest sokkal jobbak, igazából nem tudom, milyen technikával nyomták.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák