Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w.miki

    veterán

    válasz V/ #44890 üzenetére

    Bocsi :B
    Már nem lehet alapállapotra tenni, hogy ne a PP váltson?
    Régi kártyámnál úgy volt, akkor most már ez nem megy? :(

    Most beállítottam USD-t az elsődleges Pénznem-nek a kezdőlapon.
    De az meg akkor nem lesz jó, ha valamit Ft-ban veszek... :(

    BG-n hol tudom kikapcsolni az 1click fizetést?

    [ Szerkesztve ]

    Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

  • Crow

    tag

    válasz V/ #44890 üzenetére

    Na, megint tanultam valamit.
    Már kétszer (Reinbahn mobilapp és AirBnb weboldal) megszívtam azzal, hogy naivan rákattintottam a "fiztés PayPal-lal" gombra, várva, hogy a következő képernyőn megkérdezi (jól elrejtve természetesen, ahogy szokta), hogy ki végezze a konverziót. Aztán meglepve tapasztaltam, nincs következő megerősítő képernyő, és kérdés nélkül végrehajtotta a tranzakciót, PP váltással.
    Ezek szerint akkor történik ilyesmi, ha "automatikus" / gyors fizetési módot választok.
    A két problémás kereskedő nálam az automatikus fizetések nézetben jelenik meg a PP beállításaim között. Töröltem is őket.

    Amire kíváncsi lennék: minden kereskedőnél van lehetőség "normál" PP fizetési módot választani? AirBnb-nél lehet (?) én voltam csak figyelmetlen, de a Reinbahn app-nál szinte biztos vagyok benne, hogy csak egyféle PP checkout volt.
    Van vmi tuti módszer, amivel előre meg tudom állapítani, hogy normál vagy gyors checkoutot kezdeményezek-e vagy sem, azaz, hogy rá fog-e kérdezni a konverzióra a PP vagy sem?

    Azt pedig csak most vettem észre a PP beállításaimban turkálva, hogy kártyánként előre be engedi állítani a preferált devizanemet. => A revolut kártyámra be is állítottam az EUR-t - abban fizetek vele leggyakrabban. USD-s kifizetéseknél meg majd próbálok odafigyelni, hogy a gyors-fizetést elkerüljem.

    [ Szerkesztve ]

    Crow

Új hozzászólás Aktív témák