Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brunnehilde

    senior tag

    válasz KubanitoS #24705 üzenetére

    Aha, az a Glorious Vanity még nem volt bent akkor. Nem mondom, hogy rossz az a gyűrű, én is próbáltam, jó lett volna ha működik a life on hit miatt, de a mana on hit nem volt az igazi. Sirusnál döcögött a build, több életbe került, vagy ha olyan monsták ellen fogsz menni, amiket azért kerülgetni kell, mert ledob egy desecrated groundot, vagy más hülyeséget, akkor idegesiteni fog. Legalábbis engem zavart az, hogy nem tudok pörögni bárhol, bármikor.

    Ha Praxis van, akkor nem kellenek a blood magicek, és növelheted a vengeance és a warchief sebzését is. Nagyságrendekkel. Több life és nem sokkal, de több dmg is, azon kivül lekötheted a mana 95-98%-át is, igy befér gond nélkül a Dread Banner és egy magasabb Enlightennel a Precision is felvihető legalább 5-ös szintre. Az már elég komoly DPS növekedés és a Dread Bannerrel, meg a passzivon a Skeweringgel az Impale 100%-os lesz.

    Az AoE-ről annyit, hogy neked a melee physicallal és Executioner nélkül van 27es. Nekem Pulverissal együtt 24-es. :D És teljesen jól elvagyok vele. Mapozásnál te is használhatod a Pulveriset és a Sand stancet is akár, nem fogod észrevenni a dmg-en. Bossoknál meg cseréld le az awakened meleere. :P

    Ezt pl 1 exáért találtam. ;) Mana nem kell rá.
    --------
    +16% to Fire and Cold Resistances (implicit)
    --------
    Adds 9 to 15 Physical Damage to Attacks
    7% increased Attack Speed
    21% increased Rarity of Items found
    +40% to Cold Resistance
    +46% to Lightning Resistance
    +55 to maximum Life (crafted)
    --------
    Note: ~price 1 exa

    Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

Új hozzászólás Aktív témák