Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Zolaash

    aktív tag

    válasz Zolaash #41 üzenetére

    Az eltelt időben történt dolgok ömlesztve:
    Miután megszereztem a jogsit, másfél hónapig vártam, hogy kézbe is vehessem. Aktiváltam anno az automatikus jogsigyártást ügyfélkapun, ami nem működött. Nem jött visszajelzés, semmi, meg persze az új jogsi sem. Voltam a Jenőúri hivatalban a jogsi miatt háromszor, plusz még kétszer felhívott az ügyintéző nyaralás alatt, mert nem haladt az ügy. Végül kitörölte a kérelmet, és az egész szart az elejétől kellett kezdeni.

    Az április óta tolódó szívműtétemen átestem 17.-én.

    -Milyen volt?
    -Jó
    -Bővebben?
    -Nem jó

    Négy órát feküdtem az asztalon, végig a tudatomnál, és végig éreztem, ahogy égetik az ereket a szívem körül. Kaptam persze fájdalocsillapítót, csak nem eleget. Mindegy, túl vagyok rajta.

    Egyet aludtam (sic!) bent a kórházban, másnap hazaengedtek. Azóta javul a helyzet, már nem fáj úgy minden lélegzetvétel, mintha mellberúgtak volna a skinhead-ek bakanccsal, százszor. A bent töltött idő alatt volt rajtam a műtét után 10 tappancsa az ekg-nak, meg vérnyomásmérő, ami éjjel óránként mért. Így ha sikerült pár percre elaludnom, akkor valamelyik gép sikeresen felébresztett. Ha nem az enyém, akkor a szomszédos kórteremben lévő valamelyik betegé. Szóval parádés volt. Az ellátásra nem lehet egy rossz szavam sem;

    Saját szoba, egy ággyal, saját wc és zuhanyzó. A nővérek, az orvosok rendesek voltak.

    Az Amigához vettem egy RGBtoHDMI adaptert, hozzá egy Raspberry Pi Zero-t, így az új szipiszupi monitoromon hdmi-n keresztül látom az Amiga képét. Baró.
    Vettem hozzá egy Meanwell tápot, szereztem eredeti tápot ami rossz, ennek csak a háza kell. Erről infó jön majd még később.

    Rip and tear

Aktív témák