Hirdetés

Aktív témák

  • Zolaash

    aktív tag

    válasz Zolaash #55 üzenetére

    Hajnali fél háromkor felébredek;

    -kell mennem a csurgatóriumba
    -a kislányom haja belelóg az arcomba, csikál, de csak akkor, mikor épp nem rajtam fekszik
    -melegem van

    Előbbi kettőt elintézem, de továbbra is melegem van, forgolódok. A kislányom feje az enyémen. Nem kényelmes, de legalább fűt is. :D

    Erkélyajtó nyitva, hogy hűljön a lakás. Szinte egyszerre érzem meg a két alattam lakó szomszédom ébredését;
    Az elsőn a néni ha kinyitja az ajtót, a lépcsőházban órákig érezhető a pacsulibűz, ami onnan árad. Mindezt úgy is, hogy a lépcsőházajtó és a harmadikon az ablak nyitva, szóval lenne hol kimenjen az ájer. Mindez érezhető akkor is, ha az erkélyajtóját nyitja ki.
    A másodikon négyen laknak alattam, mind dohányzik, plusz a két lófaszjóskának a barátnőik. Mikor az asszony felébred, kábé öt percig köhög folyamatosan. Olyan 5 és 6 óra között. Mi is lehetne legjobb az asztmára, mint rágyújtani?! Itt elkezdődik, és amíg otthon vannak, nagyjából folyamatos a füst. Valamelyik atomtudós állandóan kint áll, és füstöl. Olyan, mintha egy kocsma fölött laknék. Piálás, hangoskodás, füst van.

    A motorhoz vettem lábtartót, fel is raktam. Off-road, vádlit szétbaszós lábtartó le, on-road fel:



    Vettem pleximagasítót is, így már nem folyik ki a szemem a menetszéltől. Erről nincs kép. Lassan akkora lesz a homlokfelülete a gépnek, mint egy Ikarus-nak :D

    [ Szerkesztve ]

    Rip and tear

Aktív témák