Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DiabloCorsa

    őstag

    válasz Belba #5069 üzenetére

    Amikor másolsz, létre hozol egy új terméket, melynek mindan adatát beírja új rekordba az adatbázisba. Így esetleg felelegesen sok termék "keletkezik". Ezt esetenként nem engedélyezi a rendszer.

    Próbáltad már linkelni?

    Akkor csak annyi történik, hogy a termék mely marad 1 db és nem lesz belőle 2, a másik kategóriából is látható lesz.

    Gondolom erre van szükséged. Kérem próbáld ki!

    Ha gond, akkor próbáld ki itt: http://pasztoy.hu/demo/admin/

    Ott most 4 (5, 1 linkelve) alufelni látható, melynek neve talán csak az utólsó számban különbözik. Ez dönti el melyik kategóriában látható. Linkeld azokat kedved szerint.
    Ebben az esetben mivel 1 termékről van szó, annak ára minden a kategóriában azonos és ELÉG 1 helyen átírni, míg másolás esetén minden kategóriában át kell írni, hiszen több terméket hoztál létre.

    Egy felni 2 helyen látható, melynek ára 100000 ft. Linkled még több kategóriába és egy helyen írd át az árát.

    Mindenhol változni fog.

    Egyszer már próbáltam leírni mi minden változik az én rendszeremben, még nem értem a végére. Biztos van benne olyan, mi másnak nem kell, vagy máskép kell, ez érthető, de ritkán kerül sor rá, hogy mindet elmondjam, illetve végig hallgassák.

    Ezért elnézést kérek Tőled.

    "Csomagom" már sokat fejlődött,a Tiédben még valóban nincs Kategória tiltás.

    reZÉR TIUTÓLAG ELNÉZÉ

    [ Szerkesztve ]

    Diablo. Ha gumira van szükséged ...

Új hozzászólás Aktív témák