Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bubu79

    addikt

    válasz I_Am #3217 üzenetére

    Érdekes amit írtok a vízhőfok ingadozásról :)

    Nyáron egyeztettem a szervízben ez ügyben, mert gyanúsnak találtam, hogy amint bemelegedett a motor és beállt a vízhőfok is, mindig középállásban állt meg ( nekem nincsen skálázva fok szerint ). Most télen is tartja a középállást a drága :)

    Azt mondták a szerelősrácok, hogy semmi gond nincsen a dologgal, mert ez ilyen :)

    Amikor voltam cseréltetni a hűtőnaftát, olajat egyebeket, akkor viszont kiderült, hogy a műszer méricskél, mert sikerült majdnem pirosba hajtani a hőfokot, amikor az új folyadékkal először indítottuk a verdát ( mint utólag kiderült a szerlő srác valamilyen okból lehúzta a ventilátorról az elektromos csatlakozót, ezért nem indult el a venti - egy helyben állva pedig a menetszél sem hűtötte a jószágot ). A termosztát működésére volt kíváncsi a figura, de mivel nem akart melegedni a víz rendesen, megkért hogy tartsak 2000-es környéki fordulatot, hogy jobban melegedjen a gép... :U A termosztát jó volt...

    A verda BMW E36 318i :B

    Hupsz - most nézem, csak opel topik - sorry srácok, eltévedtem :B :R

    [ Szerkesztve ]

    "In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

  • buherka

    addikt

    válasz I_Am #3217 üzenetére

    "És igen akár repedezett, akár fénylik, illik cserélni."

    Az nem kifejezés, hogy mennyire repedezett és fénylik is rendesen. Ebből csere lesz, már tegnap megrendeltem a szíjat 6490,- pöngő. Ma jön meg, és 3K-ért kicserélik.

    Olajhőfok mérő sjna nincs az autóban, ez nem az a kategória.
    Egy Audi A6-ossal járok ki a németekhez, na abban már van ilyen kütyü...ott olyan 70-80 fokot szokott mutatni a műszer az olaj hőmérsékletre.
    Ki tudja mennyi lehet az enyém... :U

    Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

Új hozzászólás Aktív témák