Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KillHates

    nagyúr

    válasz Findzs #31040 üzenetére

    én inkább az ocsmány jelzővel illetném :D Nem kicsit sínautó jellege volt a doboznak... Mamanyima-mamanyima ezt hallgattam mikor mentem vele; mintha nem is lett volna gumi kerekekn :DDD
    Viszont valami qrva drága felni volt rajta Pirelli P Zero gummendrókkal. Úgyhogy rámozdultak a sznobok rendesen! :D

    ""Fájdalmas adatok derülnek ki az OECD tanulmányából: a légkörbe jutó szennyező anyagok mintegy 50 százalékáért a közúti közlekedés felelős. Ennek túlnyomó részét, 90 százalékát a takarékosságuk és nyomatékosságuk miatt kedvelt dízelüzemű járművek bocsátják ki . ""

    Talán ha az autógyártók nem élnének vissza azzal, hogy a hibrid/full elektromos kocsiknak nincsen/alacsony a járulékuk és nem aranyárban kínálnák őket akkor nem itt tartanánk...
    De amíg egy Prius indulója egy lakás árával vetekszik, addig meg sem fordul senki fejében, hogy mire költse a pénzt...

    [ Szerkesztve ]

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

  • diablo1984

    veterán

    válasz Findzs #31040 üzenetére

    hát igen, ez a módszer a jóféle, nagyobb adót a dízeleknek! ez amolyan, ha szomszédnak jobban megy, akkor dögöljön meg a családja elv!

    ha a dízel emelkedik, mivel a kicsi husikát és kenyeret amit elfogyasztunk, mind közúton érkezik teherautókkal, ami dízel üzemű, ha a gázolaj drágul, a költségek is drágulnak, minden drágul és ki fogja megfizetni a drágulást? hát persze, hogy az aki csak élni akar.......

    persze, hogy halnak az emberek, ez a természet rendje, de pl egy tüdőrákot, vagy hasonló népbetegséget a szennyezett levegőre hogy lehet ráfogni? annyi mindentől lehet rákot kapni, mondjuk a szarrátartósítószerezett kajáktól is megpusztulhatunk, mégsem emelnek adót miattuk......

    inkább az lenne a megoldás, hogy kivezetni a forgalomból a szabályozatlan dízeleket, ergo az ezer éves okádékszagú fosokat, euro2 alatt ne, vagy csak külön engedéllyel lehessen behajtani nagyvárosokba, csak akkor a BKK is b@szhatná a régi szarjait, mert az is okádja magából az anyagot, márpedig az sem euro2.... meg a fos ifák sem.....

Új hozzászólás Aktív témák