Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sNORh

    addikt

    válasz Findzs #24196 üzenetére

    Már tuti hogy szilent, msot forgalmizott a verda, megadták 2 évre, csak cseréljem ki minnél hamarabb. Inkább akkor recseg, hogy máshogy fogalmazzak :)

    tomy: Érzek magamban annyi elhivatottságot, hogy megcsináljam. Olajcserét sem láttam mégTV-ben sem :DDD még is 2 hete megcsináltam magamnak. Ki akarom ismerni az autóm, nameg a munkadíjból már megvan az első futómű. :) És én tudom mit rakok bele.

    pl tavaly a szerelő Mann szűrőket "rakott bele" még a munkalapon is fel van tüntetve. Most hogy csináltam, rádöbbentem hogy feleannyiba kerülő kínaji volt benne.

    [ Szerkesztve ]

    Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

  • Pitu

    aktív tag

    válasz Findzs #24196 üzenetére

    1. fokozat: először csak hidegen kerregett kb. félpercig
    2. fokozat: hidegen 1-2 percig, aztán kb. 40km megtétele után melegen
    3. fokozat: állandóan :)

    Különösebb teljesítmény csökkenést nem tapasztaltam, csak nagyon idegesített, meg égő volt a csattogás.
    Időben kezeltük a problémát, mivel szaki szerint akár a vezérműtengelyen lévő bütykök is deformálódhatnak.
    Próbáltam hidrotőke tisztítót is korábban, de az csak felerősítette a hangot, ill. előrébb hozta a cserét (gondolom kimoshatta a lerakódott olajsárt).

    Nem vagyok benne 100%-ig biztos hogy mindet kellett volna cserélni, de gondolom nem könnyű kiszűrni a hibásakat sem. (sztetoszkóp, összenyomás..stb.)

    Úgy gondolom ez a jellegű javítás nem igényel "bejáratást", de egy darabig még próbálok kímélőbb üzemmódban hajtani.

    Jól emlékszem neked is z12xe-s astra-d van?

Új hozzászólás Aktív témák