Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz ollie #1 üzenetére

    Naszóval:

    Tényleg érdekel a véleményetek, kíváncsi vagyok, szerintetek mitől lesz szakmai topic az, ahol a hozzászólások 75%-a arról szól, hogy nem jön a telefon 4 hétig. Értem, hogy beletartozik, csak azt kellene észrevenni, hogy az arányok mennyire tolódtak el ebbe az irányba. Ha a topicgazda nem tesz semmit annak érdekében, hogy a szakmai topic szakmai topic maradjon, és engedi a már előrébb tartó felhasználókat ebben a zűrzavarban forgolódni, akkor bizony rosszul csinálja. Pont úgy, ahogy egy 5.-es iskolást különösebb indok nélkül beültetnek a másodikosok közé, és tetszik vagy sem, most akkor vagy újra tanul olvasni, vagy unja egész nap magát, de az mindenképp egy oltári baklövés a tanár részéről, mert az ott töltött idő 99%-a elvesztegetett idő. Én eddig sem azt írtam, hogy ne kérdezzen, de kérdezzen, csak ugye van egy összefoglaló, ami kezelhető, és a sűrűn felmerülő kérdésekre oda egyszerű válaszok beilleszthetők. Ha eddig a romok, tokok voltak sűrűn előfordulók, és az ott van, akkor talán 5 percnyi munkával aktualizálni kellene az első hozzászólást, az újoncokat oda irányítani, és nem hagyni 75%-ban ilyen kérdéseket feltenni. Gondoljatok csak bele. Idejön valaki, 2 napig keresgél több ezer hozzászólás között, vagy újra kérdezi azt, amit előtte már 300-an megkérdeztek, vagy nem de az esély az utóbbira lesz nagyobb. Az biztos, hogy ennyi között nem találja meg, ezzel ismét gyarapítva a kérdezgetők számát, aztán talán a 3. napon megrendeli a készüléket, egy hét múlva tulajdonos, és utána ő néz, hogy még mindig csak a megrendelés, még mindig csak a dhl, még mindig csak a mikor érkezés a téma.

    A topicgazdának kicsit összetettebb feladatai vannak, mint egy csúnyaszó- radírnak, komplexen gondolkodva, logikusan formázva a topicot gyakorlatilag észrevétlenül elérhető az, hogy akár 2000 hozzászólással kevesebb lehetne itt, és lehetne szakmai topicnak nevezni.

    Neked megjött? Mutasd már a DHL trackingedet, a hátlapodat, a fóliádat, meg hogy mennyit merül egy éjszaka? :D

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák