Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz kételkedem #37863 üzenetére

    Nem akarok csúnya szavakat használni, mert amiket most írnék, azért azonnal törölnének a ph-ról, de így nézett ki a csomag, miután megérkezett hozzá:

    Meggyőzni nem fogom, vagy hisz nekem, vagy nem, de eddig 100%.osan megbízom benne, ahogy ő bennem, de 3 emberrel együtt csomagoltam/csomagoltuk be, tehát vannak szemtanúk. De ez nem lényeg, inkább az hogy kellemetlen helyzetben vagyok, és a lelkiismeretem nem engedi hogy ez így legyen, vagy lesz@rjam a vevőt. Különben utánvéttel volt feladva, tehát elvileg kapna kártérítést, de nem tudom mire számíthat. A becsomagolás precíz, pontos volt, aki ismer, tudja hogy csomagolok és hogy mindenre vigyázok. A laptop a képen is látható csomagolószivacs közzé volt ágyazva, elég passzentosan, tehát ott nem mozoghatott, nem is tudom a vevő hogy nem vehette észre hogy mozog benne az a pár kavics, vagy lehet a töltőre gondolt, hogy az mozoghat. Bár a kartondoboz alján újságpapír volt (Kelet Matyi), utána pedig a már említett szivacs, körebe mindenhol. Szerintem a postán átpakoláskor történetet a laptop csere kavicsra akció.Valamelyik enyveskezű laptoptolvaj &@*#>đĐŁß$łđĐ nyüstöli, vagy épp kéz alatt eladja, jó olcsón, de ez már egy másik sztori. Elnézést, de olyan ideges vagyok, hogy a kezem még most is remeg, a mai alvás is nehezen fog menni.

    venember83: Igen, meg méghozzá Notebook volt odaírva...

    Psychonaut: Még nem jelentette be, most jár utána. Eddig megbízhatónak tűnik, különben korrekt volt, nem követelte az árat és semmi hasonló dolgot nem művelt, hanem azt kérte, tudnék-e neki segíteni abban hogy utánajárjon a dologgal kapcsolatban.

    [ Szerkesztve ]

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

Aktív témák