Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tottu

    senior tag

    Üdv!

    Lenne egy HP Officejet 4215 all-in-one nyomtatóm amivel a következő lenne a probléma:
    Pár héttel ezelőtt észrevettem, hogy eltünt a piros szín nyomtatásnál így megnéztem, hogy kb. mennyi tinta van még a színes partonban és láttam, hogy elég minimálisra becsüli a tinta szintjét. Vettem is egy utántöltő szettet amivel a leírás szerint újra töltöttem a patront de a probléma nem oldódott meg... Továbbra sem akarja használni a piros tintát. A tinta szint érdekes módon nem változott, maradt az újratöltés előtti állapotban.

    Valaki találkozott már ilyen problémával, vagy tudtok mondani pár tippet, hogy mit lehet ilyenkor csinálni?

    Üdv Tottu!

    "A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

  • Tottu

    senior tag

    Üdv!

    Lenne egy HP Officejet 4215-ös nyomtató ami patronhibát jelez. Mi lehet ennek az oka?
    Egyszer kifogyott a vörös tinta a patronból, ezt követően vettem egy utántöltő szettet. Ezzel újratöltöttem de ugyan úgy nyomtatott vörös festék nélkül (ez volt kb. 2 hónapja). Előző héten kiírtam nyomtatni egy lapot és csipogott, hogy patronhiba... Azóta ha bekapcsolom rögtön ezzel jön és csipog.

    Már kihúztam a hálózatból, finoman megtisztítottam a patronokat is, de semmi javulás.
    Ilyenkor mit lehetne még tenni? (új patron vásárlásától eltekintve)

    "A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

  • Tottu

    senior tag

    válasz Tottu #2002 üzenetére

    Érdekes dolog történt most a nyomtatóval. Bekapcsoltam és nem kezdett el csipogni a patronhiba miatt, csak annyit írt ki hogy kevés a fekete tinta. Gyors nyomtattam is egy lapot. A feketét szépen nyomtatja, azonban a színes patront még mindig nem kezeli rendesen. Most a Zöld árnyalataival nyomtatta ki a képet. A színes patronban pedig egyik szín sincs kifogyva, mert a fejnél lehet látni a 3 szín jelenlétét.

    "A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

Új hozzászólás Aktív témák