Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    nagyúr

    válasz zoltanz #3077 üzenetére

    HP akkoriban nem volt a legolcsóbb jószág
    És?:DDD Akkor most magadnak beszélsz hiába, mert "legdrágább notin nyomod a trendi játékokat"?:D Btw. régen egy 9800Pro is "isten" kártya volt, ma meg utánad dobják, és semmi sem fut rajta (a mai "trendi játékokat" tekintve).

    egyre több hordozható gépet adnak el világszerte
    És No.2? Hogy jön ez ahhoz, hogy DX11-ben milyen a DiRT2, pláne úgy, hogy a DX11-es mobil GPU-k csak mostanában jelennek meg, pláne úgy, hogy a Fermiről elmélkedünk ebben a topikban? (De legalább az OFF gombot megtaláltad!:R)

    ki szoktam próbálni minden gamét
    Na ez a különbség. Én nem kipróbálni szoktam minden ganét (:DDD), hanem játszom azzal, ami tetszik, és úgy alkotok róla véleményt.:K A DiRT 2 hangulatos, pörgős, jó grafikával megáldott játék (egyetlen baja, hogy kevés a pálya, ugyanazokat variálja, és ez idővel unalmassá válik). Támogatja a DX11-et (ezért késett csomót a konzol verzióhoz képest), ellenben nem mutat fel akkora előnyöket DX11-ben, hogy egy jelenleg DX9-es csúcs közeli konfiggal rendelkező ember ott hagyjon csapot-papot, és mindenét lecserélje miatta. Ennyi. Nem kell túlmisztifikálni.:R

    mielött mondasz valamit, és nem ismered, informálódj
    Rákerestem a notijaidra a HSZ közben: az egyik P4, tényleg csúcsgép, a másik meg valami FuSi Celeron. Szerintem nem ezeken próbálod a mai játékokat. De nem is értem, hogy ez az egész notivonal hogy a fenébe jött fel, nekem címezve.:N

    https://hardverapro.hu/apro/ibike_mono_adventure_3000w_sok_extraval_elado/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák