Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rocket

    nagyúr

    válasz zuchy #2327 üzenetére

    Ott vannak a TMU-k a listaban :)

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz zuchy #2327 üzenetére

    Szerintem inkább a GTX360 nyalja majd fej-fej mellett az 5870-est, legalább is tesszelálás nélkül, a GTX380 pedig otthagyja az 5870-est, de csak extrém szituációkban (jól megválasztott tesztkörülmények közt, egy-két játékban) karcolja majd meg az 5970 szintjét, illetve az OC változatok közelíthetik majd meg akár emberibb szituációkban is (ahol még mindig a CF hatásfok lesz a nagyobb ludas, de a beállítások már élethűbbek lehetnek mellé).
    Bár ha lesz fix tesszellátora, ha nem, én akkor sem lepődök meg, ha poénból sikerül lepipálni a 9800Pro óta dédelgetett feature-ük teljesítményét, mert kitudja hogy, de nekem bűzlik itt valami a HD5 tesszelátorában, főleg hogy a Xenos óta mindig nagy volt ugyan a szájuk, még sem történt vele semmi, és most hogy duplán rágyúrtak, de mégsem lett még most sem Istenes, sőt, az uninigne benchmark alapján továbbra is csak kirakatdísz, most el lehetne lőni a poént, hogy még le is hagyják vele őket (mindkét kártyán többet ér majd kikapcsolni, csak a geforce-on fog kevésbé szaggatni a kép, ha bekapcsolod, illetve szebbek lesznek az FPS grafikonok. :DDD)

    A textúrázás kérdésében pedig, szerintem hihetetlen dolog lenne ha elhagynák, miután a GT200-al úgymond mesterire fejlesztették a textúrázást, és ezzel fel is építettek maguk mögött egy apróbb tábort, aki a programokkal is rágyúrt a dologra, akkor csakis olyan esetben fogják elfelejteni a jól bevált textúrázókat, ha valami még jobbat találtak ki helyette (és abszolút értelemben, nem olyan költséghatékony optimumban, hogy a teslára úgysem kell, hát akkor emulálunk, jó lesz az a hülyéknek játékokhoz is...) Esetleg kisebb mértékben ugrik a textúrázás sebessége, mint az SP-k száma.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák