Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • faranus

    aktív tag

    Sziasztok

    Két napja vagyok boldog tulajdonosa egy MSI 2070 Armornak!
    Gondoltam megosztom veletek az eddigi tapasztalataimat!
    Egy szintén MSI GTX 970 gaming 4G kártyát váltott!
    Full HD 144Hz játszom, többnyire BF1, AC odyssey, Rust, DayZ, stb. Nagyon szépen teszi a dolgát, a GPU hőfoka 59-60 fok között van szinte folyamatosan, terhelés alatt, 60 fölé eddig még nem ment, bár teszem hozzá hogy egy i5 6600 procim van mellé, amit sokszor kevésnek érzek, afterburnerrel monitorozom folyamatosan mind a gpu-t mind a cpu-t és vegyes a kép. Néhány játék alatt közel a maximális teljesitményen megy a GPU de bf 1 alatt csak 50-55% közötti kihasználtságon, úgy hogy a cpu 100%-n, de ezek ellenére is 90-100 fps fixen megvan. Az AC alatt lehet érezni hogy kevés a CPU!
    Egy érdekesség, hogy az msi oldalán azt irják 1620 Mhz a boost clock speed, de nálam 1830 Mhz- pörög ha ráengedem a tüzet, nem húztam semmit rajt, a legfrissebb nvidia drivert tettem fel hozzá és beraktam az alaplapba a kártyát ennyi, szóval kicsit fura, de persze ez legyen a legnagyobb gondom :D

    A közeljövőben tervezek egy i7 9700k-t mellé rakni, ha meglesz akkor feltöltök ide az i5 6600 és i7 9700k teszteket, grafikonokkal meg mindennel amit csak mértem vele!

    Az iponon most BF 5 kupont osztogatnak hozzá, ami ciki mert tegnapelőtt vettem, szóval én nem kaptam kupont, de lehet vissza küldöm még ma amivel benne vagyok a vásárlástól számitott 3 napban, és holnap rendelek egy újat, mert azért csak 60 euró a BF!
    Ha bárkinek bármi kérdése van irjon nyugodtan!

    tisztelettel faranus :R

Új hozzászólás Aktív témák