Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PeTeR_33

    tag

    válasz Kront #2007 üzenetére

    Szia!

    Teszteket láttam az említett kártyáról.
    Szóba jött nálam mielőtt megvettem az MSI-t.
    70fokig tud melegedni játék közben úgy,hogy halk.
    Hááááááááttttt.Nagyságrendileg 150.000ft-ért.Én azt a hőmérsékletet sokallom.
    Nem nagy művészet a 70 fokos üzemi hőfokot hozni csendesen.

    Ezt tudta volna 2060 Ghost vagy Palit Gaming Pro is.....
    Ennyi pénzért elvárnám a 60 maximum 65 fokos üzemi hőmérsékletet.

    Ha vissza olvasol én is prémium kategóriás 2060-at kerestem.
    De ennyi pénzért köszönöm nem kérem.
    70fokot csendesen nem művészet hozni.150.000ft-ot az a kártya nem ér.

    Inkább egy Asus,Aorus,MSI vonalon gondolkodnék a helyedben.

    Összességében jól megépített kártya az EVGA.Nyugodtan megveheted ha a pénz nem akadály,de eladásnál 1 év múlva a kutyát nem fogja érdekelni a hűtés meg,hogy mennyiért vetted.Nagyobbat fogsz bukni rajta mint egy "átlag" 2060 tulaj.

    Neked kell eldöntened.

    , GIGABYTE Z390 AORUS ELITE,I5 8600K,PALIT RTX 3070 GAMING PROBE QUIET STRAIGHT POWER 10 700,CORSAIR VEGENANCE LPX 3200 16GIGA,SAMSUNG EVO SSD 500G

  • roliat

    csendes tag

    válasz Kront #2007 üzenetére

    Lehet kicsit későn reagálok a kérdésedre, de azért megteszem. Nekem pontosan az általad említett modell van (EVGA XC ULTRA GAMING), iszonyat jó minőségű, masszív kártya. Nem ciripel, és a ventilátorok is halkan működnek, még 40-45%-os fordulaton is (kb. ez a maximum, amin láttam eddig, így tartja a 65-68 fokot). Ami esetleg picit zavaró lehet, hogy amikor beindulnak és amikor leállnak a ventik, akkor egy kis halk csörgő hangot adnak ki, de ez csak 1-2 másodperc kb., és miután felpörögtek, halkan működnek.

    Összességében én nagyon elégedett vagyok a kártyával, viszont hozzá kell tennem, hogy nagyon kedvező áron tudtam hozzá jutni. A webáruházakban kb. 150-160k környékén van az ára, ~20k-val olcsóbban lehet kapni MSI GAMING, vagy Asus Strix modelleket. Ahogy előttem is írták már, ekkora felárat viszont nem biztos hogy megér, úgyhogy ha egy ilyen helyen veszed, akkor talán érdemesebb az utóbb említettek közül választani. Szóval én csak akkor ajánlom, ha jó áron tudsz hozzájutni, vagy ha nem számít a pénz, egyébként a minőségét tekintve szerintem a legjobb 2060-asok között van a helye.

Új hozzászólás Aktív témák