Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sziasztok! Van valami ajánlás ahhoz, hogy mennyi RAM az ideális a 1080Ti-hez? Létezik, hogy 16GB nem elég? Az történt, hogy nemrég váltottam 1080-ról 1080Ti-re. Már megvan pár hete és tegnap elővettem pár játékot, amivel már rég játszottam. Kezdődött azzal, hogy az Call of Duty: Infinite Warfare out of memory hibaüzenettel kifagyott indításkor. Újraindítva is folyamatosan ezt csinálta, nem lehetett használni. Ilyet korábban sosem csinált. Arra gondoltam, hogy csak valami rossz frissítés jött ki, ezért elővettem a CoD: Black Ops III-at. Meglepetésemre az is Out of Memory hibaüzenettel elszállt, igaz bírta vagy 5 percig. Alaposabban megnéztem a Windows logokat és láttam olyan bejegyzéseket, hogy kevés a virtuális memória. Mondjuk valóban ki volt kapcsolva, már elég régóta úgy megy a gépem, el is felejtettem. Visszakapcsolva a virtuális memóriát, pontosabban auto méretre állítva megjavult a CoD: IW. Csak ez az egész szöget ütött a fejembe, létezik, hogy 32GB RAM kellene már a gépembe?

Új hozzászólás Aktív témák